reklama

Kiedy pierwsza wizyta w ciąży u ginekologa

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez anulamu, 29 Styczeń 2016.

bada m.
Najlepsza odpowiedź bada m., 29 Styczeń 2016
3 razy doświadczyłam tego stanu :happy: i według mnie dobry czas na wizytę to 7 tydzień ciąży ;-) ;) myślę, że lekarze są podobnego zdania ,nie ma co... Przejdź do pełnej odpowiedzi
  1. anulamu

anulamu Zaciekawiona BB

Witam wszystkie panie. Dołączyłam do forum dziś ponieważ jak każda z was mam jakieś wątpliwości i pytania. Otóż w tym tygodniu zrobiłam 2 testy ciążowe oba wyszły pozytywne. Dodatkowo nie mam okresu, bolą mnie piersi, jestem senna. Prawie na 100 % jestem pewna że to ciąża. Stąd moje pytanie czy 5 tydzień to dobry moment na wizytę u lekarza?:-) :)

2. Najlepsza odpowiedź:
    Post #13692236 by bada m., 29 Styczeń 2016
  3. bada m.

bada m. Fanka BB :)

Głosów: 1
    3 razy doświadczyłam tego stanu :happy: i według mnie dobry czas na wizytę to 7 tydzień ciąży ;-) ;) myślę, że lekarze są podobnego zdania ,nie ma co iść za wcześnie,bo nie będzie widać serduszka maleństwa

bada m., 29 Styczeń 2016 Najlepsza odpowiedź
  4. reklama
  5. anulamu

anulamu Zaciekawiona BB

A czy przed ta wizytą wykonać jakieś badania krwi i moczu?

6. Megami

Megami Bóg jest szaleńcem ;)

Popieram. 7-8 tc to tak w sam raz.
    Lekarz na pewno zleci Ci badania. Ja nie robiłam przed.

7. bada m.

bada m. Fanka BB :)

Zgadzam się z koleżanką,lekarz sam zleci badania :happy:

8. anulamu

anulamu Zaciekawiona BB

Aha,dziekuje wam bardzo;)to moja pierwsza ciaza dlatego jestem lekko zagubiona.

9. Dziwnyprzypadek

Dziwnyprzypadek Fanka BB :)

Ja poszłam w 4 tygodniu i nic a nic nie było widać (byłam zszkowoana i zaskoczona ciąża dlatego poszlam potwierdzić) i jeszcze mi Pani doktor powiedziała, że dziwna sprawa jak miałam wcześniej nie regularne miesiączki, żeby mi się udało bez uregulowania. Myślę, że jeśli test Ci wyjdzie pozytywnie zaczekaj do tego 7 tygodnia:)

10. anulamu

anulamu Zaciekawiona BB

W przyszlym tygodniu sie wybieram bo akurat zwolnil sie termin a bd to 6 tydzien takze mam nadzieje ze bedzie widac serduszko maluszka;)

11. reklama
  12. anulamu

anulamu Zaciekawiona BB

A tak przy okazji jak odżywiałyscie(odżywiacie)w ciąży? Ścisle trzymacie sie diety i tego co możnj jeść w ciąży czy pozwalacie sobie na jakiegoś batonika czasem?;)

13. Wiola1994

Wiola1994 Fanka BB :)

W 6 tygodniu jeszcze nic za bardzo nie będzie widać :p mi w 7 dopiero było widać pęcherzyk. Ja na początku ciąży miała takie mdłości ze praktycznie nic nie jadłam, teraz jem to na co mam ochotę, oczywiście bez prZesady, nie jem "za dwóch":)

Poleć forum