reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy pierwsza wizyta w ciąży u ginekologa

anulamu

Początkująca w BB
Dołączył(a)
29 Styczeń 2016
Postów
24
Witam wszystkie panie. Dołączyłam do forum dziś ponieważ jak każda z was mam jakieś wątpliwości i pytania. Otóż w tym tygodniu zrobiłam 2 testy ciążowe oba wyszły pozytywne. Dodatkowo nie mam okresu, bolą mnie piersi, jestem senna. Prawie na 100 % jestem pewna że to ciąża. Stąd moje pytanie czy 5 tydzień to dobry moment na wizytę u lekarza?:-) :)
 
reklama
Rozwiązanie
Hm...
Rozumiem obydwa terminy.Nie są mi obce.
Jednak każdy lekarz powie,że na pierwsze 4,5 tygodni wpływu nie mamy i praktycznie nic nie jest w stanie ciąży zaszkodzić.Z wyjątkiem mechanicznego uszkodzenia ciała.

Jak ktoś latami stara się o dziecko to powinien sobie odpuścić wszelkie używki i wcześniej o siebie zadbać a nie dzień po współżyciu czy teście ciążowym.

Myślę,że stres związany z robieniem bety i czekaniem na wyniki jest dużo gorszy niż poczekanie do np 9 tygodnia kiedy to na 100% będzie wszystko jasne.Nie szkoda Wam czasu i nerwów?To chyba już jest szkodliwe.Zwłaszcza,że po tym i tak może przyjść najgorsze.

Hm... nie rozumiem tego.Ja nigdy nie robiłam tego i nie będę i zawsze zakładam najlepsze nawet gdy się nie udaje...
Hej dziewczyny jestem tu nowa😊 Byłam wczoraj na wizycie u ginekologa i po badaniu było widać że pęcherzyk ciążowy jest ale jeszcze bez zarodka, stwierdził że jest to 6-7 tydzień ciąży i na tym etapie wszystko jest w porządku. Co myślicie mam się martwić? Czy któraś z was rez tak miała?
 
reklama
Do góry