reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy pierwsze usg?

Wiem co miałam jeszcze zapytać. Jest sens żebym robiła betę z krwi za 10 dni? Czy lepiej jakoś teraz zrobić żeby zobaczyć czy wzrasta prawidłowo?
 
reklama
Wiem co miałam jeszcze zapytać. Jest sens żebym robiła betę z krwi za 10 dni? Czy lepiej jakoś teraz zrobić żeby zobaczyć czy wzrasta prawidłowo?
Betę najlepiej robić na początku w odstępie 48h. Przy dłuższej przerwie porównywanie wyników noc ci nie powie. A robienie bety w późniejszej ciąży też jest bezsensu bo później już tak nie przyrasta jak na początku. Moim zdaniem jeżeli chcesz robić, to lepiej teraz zrobić dwa wyniki.
 
Betę najlepiej robić na początku w odstępie 48h. Przy dłuższej przerwie porównywanie wyników noc ci nie powie. A robienie bety w późniejszej ciąży też jest bezsensu bo później już tak nie przyrasta jak na początku. Moim zdaniem jeżeli chcesz robić, to lepiej teraz zrobić dwa wyniki.
A to już za późno bo mogę zrobić dopiero w poniedziałek a to już będzie 6 dni od pierwszej bety. Nic się konkretnego nie dzieje tylko mdłości i bóle brzucha ale delikatne to chyba dlatego że rozrasta się macica. Więc poczekam już na to usg
 
A to już za późno bo mogę zrobić dopiero w poniedziałek a to już będzie 6 dni od pierwszej bety. Nic się konkretnego nie dzieje tylko mdłości i bóle brzucha ale delikatne to chyba dlatego że rozrasta się macica. Więc poczekam już na to usg
To zrób w poniedziałek i powtórz w środę. Tzn o ile chcesz.
 
Hej, dziewczyny :)
A ja mam wizytę 16.02 na ktorej niby powinno być coś widać. Robiłam tydzień temu w czwartek (04.02) betę i wyszła na poziomie 4 581.
Myślicie, że we wtorek będzie już coś konkretnego widać? :)
 
Aha, już jedną wizytę miałam tj. 01.02, Prawie nic nie było widać, bo beta była za mała. 28.01 - 118, 30.01 - 393.
04.02 - 4 581 :)
Lekarz zobaczył maleńki pecherzyk.
 
reklama
Witam :) jak u mnie pojawiły się 2 kreski to szybko dzwoniłam, żeby umówić się na wizytę ale położna powiedziała, że jest za wcześnie więc lekarz nic nie zobaczy (4 tydzień) i umówiła mnie na koniec 7 tygodnia. Już się nie mogę doczekać!
 
Do góry