reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy pierwszy raz się umówić do ginekologa

Dołączył(a)
6 Lipiec 2020
Postów
4
Cześć Wam, mam pytanie jestem w 27 dc. Dwa dni temu miałam betę około 22. Ide jeszcze jutro sprawdzić czy przyrasta. Mam pytanie kiedy pierwszy raz powinnam się wybrać do ginekologa żeby coś tam już widać było i zaczął prowadzić moja ciąże?
 
reklama
Rozwiązanie
Tez myślę, że za 2 tyg najwcześniej, chyba że coś by się działo wcześniej, jak pójdziesz sprawdzić przyrost ,zrób sobie przy okazji ths i progesteron
Myślę, że okolo 6-7 tydzień ciąży. U Ciebie beta jest jeszcze malutka, wiec minie dobry tydzień albo i dwa zanim pojawi się w ogóle pęcherzyk.
 
Tez myślę, że za 2 tyg najwcześniej, chyba że coś by się działo wcześniej, jak pójdziesz sprawdzić przyrost ,zrób sobie przy okazji ths i progesteron
 
Rozwiązanie
Do góry