reklama

Kiedy pojawiły sie pierwsze ZĄBKI????

W ktorym miesiacu moje dziecko rozpoczelo ZĄBKOWANIE???

• Wszystkich głosujących
    127
Rozwiązania
0
Witam,
U mojego syna pierwszy ząb pojawił się gdy miał 3 miesiące.
Teraz ma skończone 6 miesięcy i 8 zębów!!!
Właśnie wyrzynają mu się górne i dole czwórki. Jest bardzo marudny, płaczliwy i nie chce spać w nocy.
Kiedy to się skończy? Kiedy dzieci kończą ząbkowanie?
Pozdrawiam

reklama

Aneczka2006

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Mojemu małemu ząbki zaczeły się wyrzynać na początku trzeciego miesiąca.

Rozwiązania
0
Witam
Mojej córeczce pierwszy ząbek wyszedł po 12 miesiącu(bardzo późno).To jest chyba zawiązane genetycznie.Mężowi pierwszy ząb wyszedł też po 12 miesiącach Obecnie córka ma 16 miesięcy i 7 zębów i teraz czwórki się wyżynają.:-)

19Martus91

Początkująca w BB
Miasto
cisie
Rozwiązania
0
wlasnie moj synus ma juz skonczone 2 miesiace i zaczal od jakis 3 dni gryzdz piastke fakt ma zbyt napiete miesnie i piastek nie rozklada ale wklada cala piastke do buzi i ssie, wydaje mi sie ze go dziasla zaczynaja swedziec ale nie placze ani nie jest zdenerwowany. kurcze asz mi sie wierzyc niechce ze zeby mu juz beda roznac :):baffled::eek:

Melaniaa

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
U mojej córeczki ząbki zaczęły się pojawiać w 4, 5 miesiącu... Na początku było ok, obyło się bez jakiegoś marudzenia, później było gorzej jak zaczęły wyżynać się ząbki trzonowe. Najlepiej sprawdziła sie u nas Camilia, używałam jej na dziąsła i widać było że córcia lepiej znosi po niej ząbkowanie, inne preparaty średnio pomagały

bawarka

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
U mojej córeczki ząbki zaczęły się pojawiać w 4, 5 miesiącu... Na początku było ok, obyło się bez jakiegoś marudzenia, później było gorzej jak zaczęły wyżynać się ząbki trzonowe. Najlepiej sprawdziła sie u nas Camilia, używałam jej na dziąsła i widać było że córcia lepiej znosi po niej ząbkowanie, inne preparaty średnio pomagały
u nas podobnie, co do camilii to chociaż jest naturalna a nie jak inne produkty..

reklama

Melaniaa

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
To prawda, w tym okresie na pewno przyda się dużo cierpliwości... Jeszcze chłodzące gryzaczki, albo ogólnie coś zimnego może pomóc

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Odważnie, lecz bezpiecznie – instakonkurs z Bella Baby Happy

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/07/2019

Konkurs

Wygraj innowacyjny grzejnik wraz z montażem! Konkurs

Zgłoszenia przyjmujemy do 29/07/2019

Test

Przetestuj wózek Lila Maxi-Cosi

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/07/2019