reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy pojawiły sie pierwsze ZĄBKI????

W ktorym miesiacu moje dziecko rozpoczelo ZĄBKOWANIE???


  • Wszystkich głosujących
    130
smaruję mu żelem - MIrkowi on bardzo smakuje - grzeczne dziecko - lubi leki ;D ( mojej Ani to musiałam leki na siłę wlewać do buzi )
Jeszcze ze 2-3 dni i wyjdą mu oba zęby i wedy odpocznę - wczoraj znowu cały dzień wył i itylko m,niej marudził jak się go nosiło na rączkach ( chociaż momentami tak go bolało, że nawet na rączkach płakał) - nawet płacze jak je - bo ciagnie cyca i go zaczyna boleć i wypluwa i płacze. Biedne dziecko. :( :( :(
Oby jak najszybciej wyszły mu te zęby - bo inaczej ja padnę.

Ale cieszę się, ze one idą teraz a nie jak bym była w pracy - moja mama by sobie z nim nieporadziła. :(
 
reklama
ale chyba już późnijesze zeby mniej dziecko przeżywa? Czy zawsze, każdy ząb tak boli??? Choć ja pamietam jak byłam na studiach i wychodziła mi ósemka na dole to płakałam z bóleu (a na górze mi wyszły bezpoleśnie)
 
gosiek gratuluje pierwszego ząbka u Mireczka
Jeśli chodzi o Anię to jeszcze nie ząbkuje, choć ślini się trochę i wkłada całe ręce do buzi. Karolina przechodziła ząbkowanie prawie bezboleśnie. Czasami dopiero jak zajrzeliśmy do buzi to się okazywało że jakiś ząbek wyszedł :)
 
dzięki dziewczyny


a oto ząbki mojego MIrka - jeszcze się nie przebiły - ale widać ;D ;D ;D ;D

pict0016js3.jpg
 
oj boje się tych ząbków, każdego dnia zaglądam do buźki, no ale narazie nic. Już chciałabym mieć te pierwsze za sobą
 
reklama
Do góry