reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy pójść z dzieckiem do gastrologa? - 22.02.21 webinar

Moje blizniaki maja 4 miesiace , 2 tygodnie temu zmienilismy mleko na APTAMIL COMFORT, ze wzgledu na kolki u synka i zaparcia u córeczki. Odkąd zmieniliśmy mleko oboje robią zielone kupki o bardzo brzydkim kwaśnym zapachu ,puszczają też bardzo dużo bączkow o równie brzydkim zapachu (gorzej jak dorosły czlowiek) . Pozatym wszystkie inne dolegliwosci ustapily ,lepiej sie czują i brzuszki nie bolą-choc u coreczki dalej sie zdarzy, ze nie ma kupki w ciągu dnia . Lekarz stwierdził ,ze jest to normalne ,że jeśli ładnie jedzą, przybierają na wadze i w kupkach nie ma śluzu...Ale jednak martwi mnie to i zastanawia jak długo to może trwać.
 
reklama
Moje blizniaki maja 4 miesiace , 2 tygodnie temu zmienilismy mleko na APTAMIL COMFORT, ze wzgledu na kolki u synka i zaparcia u córeczki. Odkąd zmieniliśmy mleko oboje robią zielone kupki o bardzo brzydkim kwaśnym zapachu ,puszczają też bardzo dużo bączkow o równie brzydkim zapachu (gorzej jak dorosły czlowiek) . Pozatym wszystkie inne dolegliwosci ustapily ,lepiej sie czują i brzuszki nie bolą-choc u coreczki dalej sie zdarzy, ze nie ma kupki w ciągu dnia . Lekarz stwierdził ,ze jest to normalne ,że jeśli ładnie jedzą, przybierają na wadze i w kupkach nie ma śluzu...Ale jednak martwi mnie to i zastanawia jak długo to może trwać.
Jeszcze jedno co mnie niepokoi, to dzieciaczki zaczęły się pocic (główka kark,stopki i raczki) w pokoju utrzymujemy odpowiednią temperaturę.
 
reklama
Córka miała ataki refluksu wyglądały jak padaczka, gastrolog dał gasstrotuss i helicid 6mg i poprawiło się bardzo. Leki miała dostawać 8 tyg i ten okres minął kilka dni temu. Było dobrze. Niestety zaczynają znowu być ataki refluksowe. Czy powinniśmy kontynuować leczenie helicidem? Gastrolog za miesiąc dopiero. Tamte ataki spowodowały że nie leżała na brzuszku i jest w tyle z rozwojem ruchowym. Do pediatry rodzinnego też teraz tylko teleporad. Córka na piersi i obie jesteśmy na diecie BMK.
 
Do góry