reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Uwielbiasz produkty ułatwiające macierzyństwo i lubisz dzilić się opinią? Przetestuj Canpol babies kubek niekapek z rurką i odważnikiem. Jest odpowiedni dla dzieci od 6. miesiąca życia i wspiera prawidłowy rozwój jamy ustnej, mowy i zgryzu u 99% maluchów. Szukamy maluszków od 6 - 18 m. ż. Zgłoś się

reklama

Kiedy poprawa brzuszka po nutramigenie

Tanashiri

Fanka BB :)
Dołączył(a)
30 Listopad 2017
Postów
190
Witam ponownie,
Alergolog na podstawie wywiadu objawowego stwierdziła u mojego niespełna 4 tygodniowego syna nietolerancję laktozy. Kupy były kwaśne, bo wystarczyła 1 minuta by odparzyla pupę, płacz i prężenie podczas jedzenia, bulgotanie i przelewanie w brzuszku kiedy jadł. Był na mm. Finalnie cały dzień przeplakany, kolejny również. Tydzień temu zaczął pić nutramigen, poprawa jest w ilości kup, które wcześniej robil co chwilę. Wydaje się też spokojniejszy, choć w dzień ewidentnie coś go budzi- być może ból brzucha. Jak długo jelita mogą oczyszczać się z pozostałości po tamtym mleku? Bo chyba coś tam jeszcze jest, dziś nawet zrobił kupę z niestrawione resztka laktozy. Czy jego niepokój może być związany z nie do końca oczyszczonymi jelitkami? Jak jeszcze mogę mu pomóc?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry