reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy powinnam zrobić kolejny test?

Dołączył(a)
15 Luty 2018
Postów
9
sprawa wygląda następująco. na początku wspomnę o nieregularnych cyklach, które wahają się w granicach 24-40 dni. Leczyłam to tabletkami antykoncepcyjnymi, ale odkąd zapragnęliśmy powiększenie rodziny, zaprzestałam brania ich, do rzeczy, pierwszy dzień ostatniego okresu przypadł na 15 stycznia, staramy się o dziecko każdego dnia, kilkakrotnie :D
okresu, do tej pory nie widać, choć to wcale mnie nie dziwi, ale niektóre z objawów jak najbardziej miałam, między innymi plamienie, metaliczny posmak, ból podbrzusza... robiłam test ciążowy wczoraj z ogromną nadzieją że zobaczę 2 kreski, a tu tylko jedna...
Kiedy powinnam zrobić kolejny test, lub zgłosić się do lekarza by całkowicie wykluczyć ciąże lub ją potwierdzić?
 
reklama
Hej
Ja tez mialam cykle nieregularne przed ciaza..test wyszedl tydzien po terminie miesiączki. Kiedy był ostatni stosunek powiedz mi ? wtedy bedzie jasne :)
 
Jak okres nie przyjdzie to za kilka dni. Ewentualnie zrób badanie beta hcg i wtedy będziesz miała pewność. Lekarz na tym etapie po samym badaniu nie jest w stanie ciąży potwierdzić.
 
Zbyt częste starania wbrew pozorom nie są wskazane. Ile minęło od plamien?
Bo jeśli np to była implantacją to po tygodniu powinno coś być widać.
Jeśli owulacja to po dwóch tygodniach.
Ale to mogły być tez plamienia po odstawieniu tabletek.
 
Zbyt częste starania wbrew pozorom nie są wskazane. Ile minęło od plamien?
Bo jeśli np to była implantacją to po tygodniu powinno coś być widać.
Jeśli owulacja to po dwóch tygodniach.
Ale to mogły być tez plamienia po odstawieniu tabletek.
Dokładnie a przy takich cyklach nie wiadomo jak to tam wyszlo..i czy w ogóle owu byla bo czasem po tabletkach moze jej nie byc odrazu.
I moglo to byc plamienie z odstawienia tabletek.
Takzs polecam bete
Na lekarza najlepiej 2 tyg od pozytywnego testu wtedy cos widac.
I pytanie kiedy byl ost stosunek no chyba ze do dzis dnia codziennie to tez ciezko stwierdzic..
Bo cykle długie .
A seks najlepiej co 2 dni albo codziennie ale raz a nie 10;)
 
Do góry