reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy poziom beta hcg po implantacji

Paulina91a91

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
25 Styczeń 2018
Postów
55
Mam cykle 31 dniowe, ostatni okres miałam 04.01, owulacje prawdopodobnie miałam 19.01 (16dc), od 24 do 26.01 (21-23dc) miałam małe krwawienie najlepiej jasna krew potem brozowa wydzielina, nie miałam żadnych bólów, miesiączki mam zawsze bolesne trwają 5-6dni i na początku są bardzo obfite. Jakie są szanse ze to było krwawienie implantacyjne? Dzisiaj tj 29.01 (26dc) robiłam beta hcg z krwi i wyszło <0,1. Czy jest jeszcze szansa na ciąże? Jeżeli to było krwawienie implantacyjne czy koniec krwawienia oznaczania koniec zagnieżdżania? Kiedy najpóźniej zostanie wykryty w tym przypadku beta hcg??
 
reklama
Jak na plamienie implantacyjne to trochę za wcześnie. Raczej stawiałabym na okołoowulacyjne. Zdecydowanie za szybko zrobiłaś betę.
 
Mam cykle 31 dniowe, ostatni okres miałam 04.01, owulacje prawdopodobnie miałam 19.01 (16dc), od 24 do 26.01 (21-23dc) miałam małe krwawienie najlepiej jasna krew potem brozowa wydzielina, nie miałam żadnych bólów, miesiączki mam zawsze bolesne trwają 5-6dni i na początku są bardzo obfite. Jakie są szanse ze to było krwawienie implantacyjne? Dzisiaj tj 29.01 (26dc) robiłam beta hcg z krwi i wyszło <0,1. Czy jest jeszcze szansa na ciąże? Jeżeli to było krwawienie implantacyjne czy koniec krwawienia oznaczania koniec zagnieżdżania? Kiedy najpóźniej zostanie wykryty w tym przypadku beta hcg??


obawiam się, ze to plamienie bylo owulacyjnym a nie implantacyjnym. Beta po 7-10 dniach powinna wyjść dodatnia.
 
Beta hcg zostaje wytwarzana ok 48h po implantacji..wiec to nie bylo na pewno plamieniw implantacyjne.Zreszta ono nie trwa kilka dni..
Moze trafil Ci sie cykl bezowulacyjny i stad takie szybkie i slabe krwawienie.

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pisze ze plamienie implantacyjne może trwać do 3 dni i ze implantacja może ropocSc się nawet 4 dni po zapłodnieniu m. U mnie trwało właśnie 3 dni a pierwszego dnia praktycznie nic nie było i to w niczym nie przypominało okresu i rozpoczęło się 5 dni po teoretycnzej owulacji, być może była np 1 dzien wcześniej. Nigdy wcześniej nie miałam takich plamien wiec dziwne abym akurat teraz miała około owulacyjne. W 2 dniu plamien byłam u ginekologa na badaniu i czy jeżeli byłoby to plamienie okolopwulacyjne nie widział by tego na usg? Kiedy powtórzyć betę aby wynik był już wiarygodny?
 
Ten cykl miałaś jakiś do dupy. Niestety beta ujemna 10 dni po owulacji świadczy o braku ciąży i nikla na nią szanse.Jesli chcesz się upewnić to zrób bhcg 1.02 jak nie będzie pozytywna to dupa. Życzę powodzenia
 
Gdy sie kobieta stara o dziecko na orawde rozne rzeczy sie dzieja...sama to przechodzilam wiec wiem co pisze.

Nie raz sobie wmawialam implantacje albo ze na betw za wczesnie bylo...i robilam kilk razy.

Zycze Ci ciazy ale w tym cyklu raczej watpie by sie udalo...
Plamienia owulacyjne zdarzaja siw bardzo rzadko i jest to raczej kilka kropelek jasnorozowej krwi.Poza tym gdyby zarodek sie zaimplantowal na pewno beta w krwi juz by sie pokazala.
Jak sama nazwa wskazuje jest to plamienie ktore towarzyszy implantacji a Ty robilas bete 3 dni po zakonczwniue tego plamoenia.

Nastaw sie na kolejny cykl i dzialaj!! Powodzenia.


Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pisze ze plamienie implantacyjne może trwać do 3 dni i ze implantacja może ropocSc się nawet 4 dni po zapłodnieniu m. U mnie trwało właśnie 3 dni a pierwszego dnia praktycznie nic nie było i to w niczym nie przypominało okresu i rozpoczęło się 5 dni po teoretycnzej owulacji, być może była np 1 dzien wcześniej. Nigdy wcześniej nie miałam takich plamien wiec dziwne abym akurat teraz miała około owulacyjne. W 2 dniu plamien byłam u ginekologa na badaniu i czy jeżeli byłoby to plamienie okolopwulacyjne nie widział by tego na usg? Kiedy powtórzyć betę aby wynik był już wiarygodny?
Skoro byłaś u lekarza to co powiedział na temat tych plamień? Raczej wątpliwe, żeby 4 dni po zapłodnieniu, zarodek już by się zagnieżdżał. On jeszcze wędruje w jajowodach w tym czasie. To, że nigdy nie miałaś takich plamień nie oznacza, że akurat w tym cyklu one nie wystąpią. Betę powtórz w dniu spodziewanej miesiączki, ale raczej nastaw się na wynik negatywny.
 
Mam cykle 31 dniowe, ostatni okres miałam 04.01, owulacje prawdopodobnie miałam 19.01 (16dc), od 24 do 26.01 (21-23dc) miałam małe krwawienie najlepiej jasna krew potem brozowa wydzielina, nie miałam żadnych bólów, miesiączki mam zawsze bolesne trwają 5-6dni i na początku są bardzo obfite. Jakie są szanse ze to było krwawienie implantacyjne? Dzisiaj tj 29.01 (26dc) robiłam beta hcg z krwi i wyszło <0,1. Czy jest jeszcze szansa na ciąże? Jeżeli to było krwawienie implantacyjne czy koniec krwawienia oznaczania koniec zagnieżdżania? Kiedy najpóźniej zostanie wykryty w tym przypadku beta hcg??
Hej, ja miałam owu 13-14.01 potwierdzona monitoringiem. 17.01 monitoring potwierdził że pęcherzyk pękł. Hch z krwi robiłam w czwartek 25.01 i wyszło 11.1- był to mój 30 dzień cyklu, natomiast moje cykle z reguły to ok 33-35 dni.
 
reklama
No raczej nie będę się nastawiać negatywnie skoro pierwszy raz cos takiego miałam i chyba plamienia sobie nie wymówiłam jeszcze tak silnej woli to nie mam. A krwawienie implantacyjne nie oznacza kilka króli krwi, oczywiście może tak być ale nie musi, z tego względu wiele kobiet myli krwawienie implantacyjne z okresem co byłoby trudne gdyby zawsze to było kilka krwi. Skoro beta hcg wzrasta ok podkreślam ok 48godz po zagnieżdżeniu a u mnie krwawienie skończyło się całkowicie sobota rano (już praktycznie kolor brązowy) to w dniu kiedy robiłam beta hcg (poniedziałek ok 16) było na styk a każdy organizm jest inny i u jednej zacznie wzrastać 44godz po zagnieżdżeniu a innej 54godz i nie ma reguły a skąd wiadomo kiedy dokładnie u mnie to zostało zakończone? Może w sobotę wieczorem? Nie ma dokładny informacji ile może trwa zagnieżdżanie ale 3-4 dni na pewno. Wiec nie wiem dlaczego tak negatywnie wszyscy próbujecie mnie nastawić
 
Do góry