reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy poziom beta hcg po implantacji

Dziękuję jasani za udzielenia informacji no właśnie lekarz sam nie mógł stwierdzić czy to ciąża czy jej brak ale 19 dostałam miesiączkę bardzo obfita teraz już aby aby leci kazał mi lekarz przyjechać po 20 na ko trole
 
reklama
Czy to możliwe że to była bądź jest ciąża?? Suti nadała są tkliwe piersi jakby pełniejsze jędrne jest końcówka miesiączki powinnam mieć do niedzieli a już nic nie leci prawie?? Co to może znaczyć??? Proszę o pomoc w udzieleniu informacji???! !
 
cześć dziewczyny, jestem tu nowa i bardzo proszę o pomoc, sytuacja wyglada tak:
25.12-31.12 miałam ostatni okres, kochałam się z narzeczonym 08/09.01 i pękła Nam gumka. 16.01 zrobiłam hcg z krwi, ale wynik negatywny, w międzyczasie zrobiłam 2 z moczu i tez nic. Liczyłam i stosunek przypadał na owulacje/okoloowulacje. Od prawie dwóch tygodni bolą mnie piersi mam tez wrażenie, ze sutki są ciagle nabrzmiałe, jak dotykam są bardzo wrażliwe. Powinnam dostać okres w środę 23.01, ale 22-23 miałam jedynie bladobrązowe plamienie (po 3 krople). Dziś zrobiłam znów test z moczu i wyszedł negatywny, doprowadza mnie to do szału, bo chciałabym już wiedzieć, okres mam od minimum 4 miesięcy regularny. Powtórzę test w niedziele, w pon usg, proszę powiedzcie coś, myślicie, że bedzie fasolka?
 
Najlepiej zrób test z krwi. Chociaż na USG lekarz może zauważyć zarodek ok 5 tygodnia lub 4 tak mi się wydaje. Ale upewnisz się tak szybciej.
 
mam siostrę w ciąży, mówi mi, że to bardzo możliwe objawy ciąży, ale każdy organizm jest inny. Stąd piszę na forum, bo moze komuś powieliły się moje objawy, jeśli to może być to. Nigdy czegoś takiego nie miałam, a idealnie dzień-dwa przed owulacją skończyliśmy w środku, więc się z tym bardzo liczę
 
Za bardzo nie pomogę bo mi test wykazał dwie kreski ale 5 dni po spodziewanej @
Nawet nie miałam żadnego plamienia wskazującego że jestem w ciazy. Żadnych
 
Witam ja też miałam dziwna @ w tym miesiącu niby jak w zegarku po 24 dniach lecz na początku była brązowe plamienie potem zaczęła lecieć krew myślałam że się udało i będzie fasOlka lecz okres byl zamiast 3-4 dni to 7 dni

Mało tego po tych 7 dniach znowu przez 2 kolejne dni mial plamienie jeden dzień blado czerwone a zaś brązowe dziś dziś jest 12 dni do okresu a mnie sewdza piersi po bokach czasem skutki mam wrażenie ze są większe ciut i jajniki mnie też czasem pobolewalo

Co o tym myślicie? ?
 
reklama
Ten cykl miałaś jakiś do dupy. Niestety beta ujemna 10 dni po owulacji świadczy o braku ciąży i nikla na nią szanse.Jesli chcesz się upewnić to zrób bhcg 1.02 jak nie będzie pozytywna to dupa. Życzę powodzenia
A tu ci powiem z nie masz racji. Ginekolog zleciła mi progesteron i betę na jednym skierowaniu i kazała iść na badanie 9dni po owulacji, z tym że powiedziała że beta może jeszcze nie wyjść tak szybko bo hormon ten wytwarza sie dopiero po zagnieżdżeniu i wykrywalne stężenie jest nawet kilka dni po zagnieżdżeniu. Do implementacji może dojsc nawet 12 dni po owulacji.
 
reklama
Do góry