reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy poziom beta hcg po implantacji

?? Na prawde nie musisz byc zlosliwa...wiem co przechodzisz bo sama staralam sie o dziecko.

To nie jest niestety tak ze sie chce i juz jest.Czasami trzeba poczekac..
1517901204-20b81bdacb6bbd08-aaaaaa.png


Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No fajnie rozumie ze miało mnie to pocieszyć to może pokaz informacje ile % pierwszy raz spóźnia się okres i jest krwawienie w między czasie akurat jak człowieka stara się o dziecko
 
Zdziwilabys sie bo jest takich kobiet multum...na prawde nie masz czego przezywac bo rzadko komu udaje sie za pierwszym razem..

A organizm kobiety starajacej sie o dziecko wariuje i jest takich przykladow od groma.Wczesniej po prostu tak nie wsluchujemy sie w swoje cialo zagonione nie zwracamy uwagi na takie szczegoly..
Na prawde dont worry..
.
I nie zachowuj sie jak male dziecko ktore nie dostalo lizaka tylko szykuj sie na kolejny cykl!

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie zachowuje się tak, krwawienie bym zauwzyla i spóźniający się okres tez, a staram się już drugi cykl. Inne pytanie zrobiłam test owulacyjny i wyszedł pozytywny, kreska jest dużo ciemniejsza od testowej i już całkiem zgłupiałam
 
No fajnie rozumie ze miało mnie to pocieszyć to może pokaz informacje ile % pierwszy raz spóźnia się okres i jest krwawienie w między czasie akurat jak człowieka stara się o dziecko
Miałam okres regularny co do dnia dostawałam a jak zaczęłam się starać o dziecko to skupiałam się na objawach wmawiałam sobie aby okres nie przyszedł wkońcu się udało itd psychika siadła a ona duży wpływ ma na zajście w ciążę.Okres potrafił mi się spóźniać nawet o kilka dni najdłużej 7 i tak przychodził wtedy był płacz.Nikt Ci na złość nie robi ale to prawda jest jak bardzo się chce to się nie udaje ja o pierwszą starałam się 18c.Dopiero jak odpuściłam nie myślałam o ciąży nie szukałam objawów itd dopiero się udało i wiem jakbym podchodziła będzie to będzie a jak nie to nic się nie dzieje to może szybciej by się udało czasem trzeba odpuścić.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Co oznacza pozytywny test owulacyjny? Dzisiaj teoretycznie 34dc a od tamtego plamienia- krwawienia niby owulacyjnego które trwało 2-3 dni minęło 14dni
 
A kiedy ten test robilas?
Ja test owulacyjny pozytywny mialam nawet w miesiaczke ...


Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja testy owu też miałam pozytywne ok 3 tyg podczas całego cyklu który u mnie średnio trwa 34-36 dni.

Napisane na Lenovo P2a42 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry