reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy poziom beta hcg po implantacji

Takze na Tqoim miejscu i dzis i jutro bym wspolzyla

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A dlaczego ja zaszlam w ciaze z torbiela i ta endometrialna.A Ty jaka masz ta torbiel jaka wielkosc?

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Torbiel prosta prawego jajnika ok 3cm ale nie mam okresu i teraz dostałam duphaston czyli okres będzie sztucznie wywołany i teraz rozleguluje mi się cały cykl nie wiadomo kiedy będę miała owulacje i czy następny okres przyjdzie. Jak byłam u ginekologa ok 2 tygodnie temu to ta torbiel już była i od tamtego czasu nie wchłonęła się ale tez nie zwiększyła się ale okresu nie dostałam i podobno przez ta torbiel. Czy gdyby tamto krwawienie 3 dniowe skąpe było okresem czy w drugi dzien krwawienia ginekolog przed usg widziałby ze to okres? Wtedy rozpoznał krwawienie miedzyniesiaczkowe
 
Witam jestem tutaj nowa więc nie umiem za bardzo się odnaleźć na tym forum ! Mam dość nie typowe pytanie robiłam betę HCG i wynik wyszedł mi 1.02 czy jest jakaś szansa na ciążę w tym cyklu dodam że 3 maja miałam miesiączkę i po 21 dniach również dostałam bez skrzepow trwająca około 3-4 dni lecz na końcu było plamienia brązowe czytam trochę fora i różnie panie piszą więc chciałam się upewnić lecz bolą mnie piersi bóle podbrzusza nawet 2 razy miałam wymioty i mdłości co jakiś czas mam dlatego robiłam betę ale wynik jak powyżej :-( dziękuję za szybką i jakąkolwiek odpowiedz pozdrawiam
 
reklama
Czy jest tutaj ktoś kto mi udzieli informacji???
Jest niedziela i o tej godzinie jeszcze większość śpi. Twój wynik świadczy o braku ciąży. Wszystko zależy od tego czy masz regularne cykle, kiedy była owulacja. Kobiecy organizm tak działa, że jak kobieta czegoś mocno pragnie to potrafi wiele z objawów tak jakby narzucić sobie, wmówić. Poczekaj do terminu kolejnej miesiączki i powtorz betę.
 
Do góry