reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy poznałyście płeć 😁

Jeżeli idziesz na pierwsze badanie prenatalne w 12 tc to już poznasz płeć (o ile lekarz jest kompetentny) ja w obu ciążach poznałam płeć właśnie w tym tygodniu i się sprawdziła. Jeśli jednak nie idziesz na to badanie to powinnaś poznać płeć po 16 tc [emoji846]
Ja też miałam na pierwszym prenatalny wstępnie lekarz określił później na kolejnych prenatalnych potwierdził a ok 24 tc czy 28 tc moja gin że chłopiec.
 
reklama
Ja chciałam dziewczynke.
Pierwsza urodziła się córka wiec ok. Potem chciałam dla niej siostrę ale okazał się chłopiec. Tak, początkowo czułam się rozczarowana ale mi przeszło. Teraz synek jest oczkiem w głowie.
 
A miałyście jakieś oczekiwania wobec płci? Jak się dowiedziałyście to Wy czy Wasz partner czuliście lekkie rozczarowanie?;-)
Ja podswiadomie chcialam dziewczynke, bo w rodzinie sami chlopcy, innych powodow nie analizowalam:p okazal sie chlopczyk, byl moment smutku ale chwilowy, zaraz po wyjsciu z gabinetu naplynely wszystkie mysli jaki bedzie, jak bedzie wygladal, jak mozemy mu wszystko urzadzic, jakie imie, i juz polecialo, nie rozpaczalam ze miala byc dziewczynka. W drugiej ciazy bylo mi obojetnie, gdzies ta dziewczynka w glowie sie przebijala ale z biegiem ciazy widzialam coraz wiecej plusow chlopczyka jako rodzenstwa dla syna. Okazalo sie ze bedzie dziewczynka i oczywiscie wielkie szczescie z naszej strony, jako kompan zabaw autami i dinozaurami tez dobrze sobie radzi:p
 
reklama
Do góry