reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy pozytywny test?

Dołączył(a)
23 Luty 2024
Postów
2
Witam!

Mam pytanko, po ilu dniach spóźnienia miesiączki test okazał się u was pozytywny?
U mnie 5 dni opóźnienia, niby są jakieś objawy ciąży, ale test dzisiaj negatywny 😕
 
reklama
Ja miałam cienką kreskę 2 dni przed spodziewaną miesiączka. Idź na betę będzie najpewniejsza. Test robiłaś z porannego moczu?
 
Jeśli to byłyby objawy ciąży, to test byłby pozytywny. W terminie spodziewanej miesiączki wynik jest na ogół wiarygodny, chyba, że masz jakieś ekstremalnie nieregularne cykle. U mnie wszystkie ciąże dawały pozytywne testy kilka dni przed spodziewaną miesiączką. Wygląda na to, że po prostu spóźnia Ci się okres.
 
Witam!

Mam pytanko, po ilu dniach spóźnienia miesiączki test okazał się u was pozytywny?
U mnie 5 dni opóźnienia, niby są jakieś objawy ciąży, ale test dzisiaj negatywny 😕
W obydwu ciążach miałam pozytywne testy 2-3 dni przed terminem miesiączki.
 
Ja miałam cienką kreskę 2 dni przed spodziewaną miesiączka. Idź na betę będzie najpewniejsza. Test robiłaś z porannego moczu?
Tak, w sumie wstałam dosyć wcześnie bo przed 4 akurat tego dnia, nie mam pojęcia czy to ma znaczenie w tym przypadku jak bardzo rano. Ale zrobiłam test zaraz po tym jak wstałam.
 
Już raczej byś miała pozytywny test. Może powtórz jutro albo za dwa dni, jak nadal negatywny to najwidoczniej okres się opóźnia
 
Witam!

Mam pytanko, po ilu dniach spóźnienia miesiączki test okazał się u was pozytywny?
U mnie 5 dni opóźnienia, niby są jakieś objawy ciąży, ale test dzisiaj negatywny 😕
A wiesz kiedy dokładnie mialas owulacje miałaś monitoring albo robilas testy owulacyjne. ??
Bo moze byc tak ze po prostu później miałaś owulacje i masz po prostu dłuższy cykl
 
Mi bardzo blada kreska wyszła 7 dni przed miesiączką, a pięć dni przed była już dosyć widoczna. Znam przypadek gdzie test wyszedł dopiero na 7 dzień od terminu miesiączki.
 
reklama
Do góry