reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy rodzeństwo dla listopadowych dzieciaczków??

reklama
Dominika serdeczne gratulacje życze spokojnej ciąży. Fajnie że twój synuś będzie miał rodzeństwo. Pewnie byś marzyła o córce co?


Ponad tydzień leżałam w szpitalu, meczą mnie nadmierne wymioty i lekarka boi się że mnie odwodni i leżałam. Ale to nic przyjemnego i cieszę się ze jestem już w domu.

W pracy wczesniej nic nie mówiłam no i sie dowiedzieli jak maz przyniósł zwolnienie ze szpitala. Jeszcze tydzień mam wolnego a potem to zobaczymy
 
Dziękuje dziewczyny:-)
Elusia współczuje mdłości i wymiotów, życzę oby jak najszybciej minęły Tobie, pozdrawiam serdecznie:-)
 
Dominiko serdecznie gratuluję. Spokojnej ciąży :-)
Elusia oj to niefajnie z tymi wymiotami. Ja na zwolnieniu jestem cały czas od 9 tyg. Tak więc niech zwolnienie Cię nie przeraża.
 
Dominika Gratulacje!Duzo zdrowka zycze Tobie i dzidzi
Elusia na szczescie nie za dlugo trwaja mi minely w czwartym miesciacu ;)trzymam kciuki
 
reklama
U nas cały czas latają nad domem bociany a z jednym się umówiliśmy że w lutym nam przyniesie prezencik :-D
 
Do góry