reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy rodzeństwo dla listopadowych dzieciaczków??

Emih gratulacje :-) powiem Ci że z dwoma dziewczynami jest bardzo fajnie, ale jak będzie z trzema? :laugh2:

Ania mąż będzie miał 4 kobiety w domu, no i nasz pies jest też kobietą ;-)Chyba zwariuje z nami kiedyś :-D
 
reklama
Dzięki dziewczynki za gratulacje, ale okazały się zbyt wczesne, niestety poroniłam, jak powiedzieli mi w szpitalu... I niby powinnam pogodzić się z tą myślą, ale rozbija mnie jak rano KAsia łapie mnie za brzuch głaszcząc i pyta jak dziś czuje się dzidzia ::-( Dobrze chociaż nie rozumie pojęcia 9 miesięcy- najwyżej jej mama będzie chodziła w ciąży jak na przykłąd słoń- 2 lata :rofl2:
 
Z radością oznajmiam że 25 października narodził się nasz drugi syn Fabian. Kamilek jest zachwycony braciszkiem i wszystko chce z nim robić np. kąpać , przewijać itp. A braciszek jak zawodowy ssak tylko przy cycu i nic go nie obchodzi.:):):-):-)
 
Wielkie gratulacje Elusia , my jeszcze czekamy z niecierpliwością na pojawienie się maluszka, dzisiaj zaczął się 37 tydz. - czyli już niedługo. Pozdrawiam gorąco i jeszcze raz gratuluje!!!!
 
Elusiu serdecznie gratuluję :-) Wszystkiego dobrego Wam życzę :-)
Dominika to już tak bliziutko rozwiązanie. Trzymam kciuki za szybki poród :-)
 
Elusia gratulacje!

Dominika to już lada dzień :-D

Ja jeszcze trzy miesiące muszę poczekać...
 
reklama
Dominika no to trzymam kciuki za szczęśliwe rozwiązanie.

Wklajem zdjęcie Fabianka, pochwale sie nim
P1120694_0.jpg
 
Do góry