reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Uwaga! Zaczynamy odliczanie! Tego nie przegap i przygotuj się z nami do Świąt. mam nadzieję, że ten link zadziała ;) Jesli masz problem z wysłaniem zgłoszenia - napisz do mnie - aniaslu KALENDARZ ADWENTOWY - kliknij

A jesli wybierasz się w zimową podróż nie zapomnij wziąć ze sobą tego zestawu. Co wolisz? Ciepły śpiworek do wózka, czy miękką wkładkę. Ja osobiście jestem fanką mufki. Zobacz i wybierz!

reklama

Kiedy rodzeństwo dla listopadowych dzieciaczków??

ania_77

Mama Marcinka i Julki
Miasto
Tczew
Rozwiązania
0
Elusia jaki śliczny synek :-) A jaki duży :-) Ile ważył i mierzył przy urodzeniu? Wszystkiego dobrego

reklama

emih

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Elusia wieeeeelkie gratulacje! Synek przesłodki!!!! :-)
Dominika ja również trzymam mocno kciuki za rozwiązanie- oby było mało bolesne ;-)
A ja dziewczynki znów dwie kreseczki i modlę się aby jednak tym razem było ok :-)

elusia79

mama Fabianka i Kamilka
Rozwiązania
0
Emih naprawdę trzymam kciuki i zyczę powodzenia tym razem!!!!!Oszczędzaj się .

A Fabianek ważył przy urodzeniu 3250 i 54cm długości, więc wydaje mi sie w normie, ale jest strasznym głodomorem i szybko przybiera na wadze:)

Pycha jak robiliście te wasze śliczne dziewczyny:);-) ;-);-);-) Kamilek stwierdził że niezłe:-)

Kunda

Mama Maciusia i Adasia
Miasto
sląsk
Rozwiązania
0
Elusiu gratulacje i sliczny Fabianek

Emih gratulacje i kciuki zacisniete

Madzia_33

Mama Julki i Krzysia !!!
Miasto
Chorzów
Rozwiązania
0
Elusia gratulacje ogromne!!!- znowu mamy dzieciaczki z tego samego roku!!!

Emih- tez trzymam kciuki napewno bedzie ok!!!

emih

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
dziękuję dziewczyny :-) KAżde wsparcie duchowe jest dla mnie bardzo ważne :-) TRZYMAJCIE KCIUKI :happy:

reklama

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry