reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy rodzeństwo dla listopadowych dzieciaczków??

reklama
Dobre pytanie ;-) Napewno przed menopauzą (oczywiście jak się uda). No chyba że będzie to tzw. wpadka ;-) W najbliższym czasie świadomie z wielu względów nie możemy się decydować na kolejnego brzdąca. Wiem, że z jednej strony dobrze byłoby teraz bo w sumie za jednym razem pieluszki, zupki itp ale z drugiej strony byłoby to bardzo obciążające i męczące (no i są też inne przeciwwskazania). Są też takie dni ze patrząc na Marcinka i jego zachowanie myślę, że będzie jedynakiem. Ale są to tylko momenty i w rzeczywistoście nie wyobrażam go sobie jako jedynaka. Jednak co tak naprawdę ma byc i kiedy to i tak się zdarzy.
 
My marzymy o drugim dziecku.Gdyby nie to że nie mamy pieniążków na moje leczenie zdecydowalibyśmy się już teraz.Nie ukrywam że jeśli tylko za rok uzbieramy jakiś 1000 to zaczniemy starania.
 
My też chcielibyśmy drugiego szkraba bo samemu to smutno na świecie, nie ma się z kim bawić, ganiać po domu a czasem pokłucić. Poczekamy jednak jeszcze przynajmniej rok. A później jak bóg da...:-)
 
Ja też bym chciała poczekać rok i jak Bóg da doczekać trzeciego szkraba. Mimo zmęczenia (bo listopadowy Filip daje w kość) uważam że nie ma nic wspanialszego niż dzieci.
Zmieniając temet jak wstawia sie suwaczki????
 
o widzę że mamy nowy temat

ja bym chciała chyba już, no ale tak do konca nie jestem pewna, wiem że mój mąż tez by chciał, ale niestety mamy pewna, dość ważną sprawę, dotyczącą mieszkania, nieuregulowaną i swiadomie nie zdecyduję sie na drugie dziecko dopóki to nie zostanie załatwione :-(
 
My też planujemy drugie dziecko.. chciałabym już ale dopóki karmię Julkę to nic z tego.. Ponadto planuję zmianę pracy od przyszłego roku szkolnego więc bedziemy musieli poczekać Nie chcę za dużej różnicy wieku max 4lata.. zeby jakoś się dogadywały..
 
reklama
Do góry