reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy rodzeństwo dla listopadowych dzieciaczków??

reklama
My tez dołączamy sie do gratulacji - Kunda dużo zdrówka i niech maluszek szybko rośnie !!
Mi dzisiaj jedna klientka powiedziała że jak takie wspaniałe mam dziecko to trzeba już pomyśleć o następnym :) Oj myślę myślę ale od myślenia na szczęście sie nie zachodzi:) w każdym razie myślę :):tak: Moja mama jak jej powiedziałam to stwierdziła, że może przynajmniej mój mąż wybije mi ten pomysł z głowy ale niech na to nie liczy.. hehe.. Pozdrowienia dla wszystkich myślących..:-)
 
Dziekuje wszystkim:-)

Troche mnie to przeraza bo przeciez Macio jeszcze nie dokonca samodzielny a tu drugie ale i tak jestem bardzo szczesliwa:-)
 
Ooooo! GRATULACJE DLA KUNDY! Witajcie po długiej przerwie! Ależ te listopadowe dzieciątka porosły! Melduję, że my "pracujemy" nad rodzeństwem dla Małgosi od teraz. :-)
 
Witam po dłuzszej przerwie
Gatulujemy Kunda!!!!!!!!!!:tak: :tak: :tak: :tak: :tak:
Nie martw sie na pewno sobie poradzisz, nim urodzisz Maciuś podrośnie i trochę bardziej sie usamodzielni. Ostatnio słyszałam od kilku mam ze najlepsza róznica wieku miedzy rodzenstwem to 2 lata. Bawią sie razem i potem prawie razem do szkoły. ale u nas nie wiadomo jak to będzie:-)
 
reklama
Kunda gratulacje.. też bym chiała.. ale póki co jeszcze karmię Julkę więć narazie nic z tego...poza tym jak się spi z dzieckiem.. to nie ma nawet jak potrenować:tak:

Ciapeczek owocnych i przyjemnych starań
 
Do góry