reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy rodzeństwo dla listopadowych dzieciaczków??

KUNDA Gratulacje !!!
Ja chyba też bym się już zdecydowała, miałam nawet pewne podejżenia ale mam taki problem jak EMIH. Zobaczymy niedługo się przeprowadzamy.... Nowy domek....więcej miejsca.....:-)
 
reklama
My równiez przyłączamy się do gratulacji dla KUNDY!!! SUUUUUPER :) Moja siostra też jest w ciąży... fajnie mieć dzieciaczki z taką małą różnicą wieku, jak fajnie bawi się Kasia z rok starszym kuzynem- same się soba zajmują i nie ma marudzenia i nudzenia jak na codzień :baffled: Jeszcze raz serdeczne gratulacje...

Anulka59 za ciebie od samego początku trzymam kciuki! Nie wiem jaki masz problem, ale ja w swoim eks małżeństwie nie mogłam mieć dzieci i wiem co to znaczy zmartwienie takiego kalibru... Trzymaj się cieplutko... A jakiej kwoty ci brakuje- jeśli można zapytać?
 
Witam listopadowe dzieciaczki i mamusie :-)
oj dawno tu nie zaglądałam, a tu proszę - już nowe dzidzi w drodze :-D gratuluję Kunda!!!!!!! i bardzo się cieszę!!!
co do olkowego rodzeństwa to ja już bardzo chciałam zanim jeszcze Olek się urodził ;-) ale nie byłoby to najlepsze w tej chwili, w przyszłym roku mam dyplom i chciałabym skończyć te studia w miarę bez przeszkód, a już z jednym dzieciaczkiem nie jest lekko ;-) no ale teoretycznie za rok możemy już próbować:-D
moja przyjaciółka spodziewa się teraz drugiego maleństwa, pierwsze urodziło się we wrześniu a teraz ma termin na 27 sierpnia,czyli nawet niecały rok różnicy. Pewnie że zazdroszczę jej bycia w ciąży, tego że lada dzień poczuje pierwsze kopniaczki, porodu... ale mam wrażenie, że sporo byśmy stracili gdyby Olek tak szybko przestał być jedynakiem ;-) pamiętam że też miałam podejrzenia ciąży jakoś po 2-3 miesiącach od porodu i byłam przerażona - tym, że nie będę mogła być dla Olka na tyle na ile mnie potrzebuje. No ale teraz... trzymam kciuki za wszystkie mamy, które już myślą o kolejnym maluszku :-)
a póki co moja siostra oczekuje córeczki (pierwszej ;-)), miała termin na wczoraj...:-)
 
EMIH dzięki za trzymanie kciuków.U nas problem jest po mojej stronie to ja nawalam niestety.A koszt leczenia to około3000-3500 zależy jak zareaguję na leki.Nie będzie lekko ale chyba jednak spróbujemy.
 
Sorki dziewczyny że dziś dopiero wpadam ale mój komputer odmówił posłuszeństwa więc korzystam z komputera brata z doskopku. Dzięki dziewczyny.jutro mam wizytę u gina więc zobaczę co powie na wyniki hormonów no i jak wyjdzie USG.I pewnie jutro zapadnie decyzja o leczeniu.Marzy mi się żeby to było leczenie pod kontem rodzeństwa dla Mateuszka a nie tylko na uregulowanie tych nieszczęsnych miesiączek..
 
dawno nie bylam na forum ale rowniez GRATULUJEMY KUNDA!!!!!:-) no i trzymamy kciuki za CIEBIE ANULKA !!!!!tak wogole to zycze moze wygranej w totka.....:-) swoja droga mi tez by sie przydala,bo jestem bankrutem:tak:
 
reklama
Dwie kreski na teście :tak: , ale zanim na dobre się ucieszę, jeszcze wizyta u gina dla potwierdzenia. :-)
Trzymam kciuki za wszystkie starające się mamy!
 
Do góry