reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy rodzeństwo dla listopadowych dzieciaczków??

reklama
To ja również przyłączam się do gratulacji dla Ciapaczka i trzymam kcoiuki za Anulkę- wiem co przeżywasz dlatego tak się dopytuję :-D Jeszcze raz: POWODZENIA!- trochę wiary (wygranej w totka :confused: ) i na pewno się uda!- grunt to pozytywne nastawienie! :-)
 
:-( NIESTETY :-( Nie udało nam się z drugim bąbelkiem. Ciążą nie przetrwała. Na szczęście liczyliśmy się po cichu z takim obrotem sprawy, więc nie doprowadziło nas to do rozpaczy. Głowa do góry, na szczęście jest Małgonia, a my odczekamy trochę i pewnie znów spróbujemy! :tak:
 
Ciapaczkuprzykro nam ze Wam się nie udało.Może faktycznie za jakiś czas Wam się uda.Ja muszę jeszcze poczekać z robieniem testu ale jakoś nadzieji na dwie kreseczki tym razem nie mam.:no:
 
reklama
A ja nie wytrzymałam i w 27dc zrobiłam test no i była 1kreseczka niestety.Jak tu mieć nadzieje?:no:
 
Do góry