reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy rodzeństwo dla listopadowych dzieciaczków??

reklama
Dziewczyny wpadam sie pochwalic 28 kwietnia przyszla na swiat Julie.siostrzyczka mala:-)a ja wlasnie chce poszukac w moich postach sprzed kilku lat info,ktore moga mi sie przydac przy Julce. Eg gratuluje synusia! Ty dwoch chlopczykow ja dwie dziewczyneczki:-)pozdrawiam wszystkie moje listopadoweczki:-)
 
Gratuluję Justynaj :-)
To mój Jasio
aDSC05428.jpg
 
Dziekuje dziewczyny:-)Eg - slodycz:-).gdzie wy wszystkie dziewczyny jestescie? Tesknie za listopadowkami. Choc urodzic w kwietniu i chowac dziecko w ciepelku jest znacznie prostsze:-)
 
Justyna , Eg - gratuluję serdecznie !!!!

pozdrawiam wszystkie zaglądające tu listopadówki!!!!

dziewczynki nasze dzieciaki idą juz do szkoły.. jak to przeleciało ...a tak niedawno czekałyśmy na rozwiązanie....

Ja jestem strasznie przejeta szkołą - ciagle szukam tornistrow , ksiazek itp...:-)



A.... gdzie się podział nasz watek zamknięty z fotkami???
 
Dziękuję :-)
Madzia_33 tu jest wątek ze zdjęciami https://www.babyboom.pl/forum/listopadowe-mamy05-f110/

Adaś też do 1 klasy od września. Książki już mamy prawie wszystkie- podręcznik do angielskiego kupię w poniedziałek. Tornister sprawiła mu ciotka. Jeszcze tylko wszystkie pozostałe niezbędniki typu zeszyty, bibuły, ołówki itp. i będzie gotowy. Ale już przeżywa :-)

Justynaj faktycznie lepiej- nie trzeba tylu ciuchów i innych bambetli ze sobą wszędzie targać. A ja mam się o tyle lepiej niż z Adasiem bo Jaś jest na piersi (Adam pił tylko z butelki) więc tym bardziej mogę sobie z nim wychodzić gdzie i na ile chcę nie bojac sie że mi zabraknie jedzenia.
 
reklama
Eg dzięki ale nie mam dostępu do tej stronki:no:

ja kupię ksiązki pod koniec miesiaca hurtowo w kisęgarni bo wtedy mam rabat a jesli bedzie drozej niz u przedstawiciela z którym współpracuję to zamówie u niego

a jaki macie tornister??
 
Do góry