reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy rozpocząć stosowanie kosmetyków przeciw rozstępom?

Zima to jednak dobry czas, by zając się stanem swojej skóry, która do wakacji może wyglądać zdrowo i pięknie.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mój brzuszek tak mnie swędzi, że oprócz kremu przeciw rozstępom, używam zwykłej oliwki bambino. Rano nakładam krem bo szybciej się wchłania a wieczorem smaruje oliwką. I lekki masaż obowiązkowo ;-)
 
Właśnie drogie kobietki, co polecacie na rozstępy? Ja stosuję oliwkę w rossmanna. Na razie, wydaje się ok, choć z oliwką jest ten problem, że dłużej się wchłania...​
 
dziewczyny, ja ostatnio się dowiedziałam że NATURALNY OLEJEK MIGDAŁOWY jest na rozstepy rewelacją! Mozna go stosować już w ciązy oczywiscie i potem jak coś sie pojawi ( no ja dowiedziałam isę za późno ale teraz stosuje na to co mam i zobaczymy)
no i mozna do pielegnacji niemowlaczków go tez stosować
Co wazne prawdziwy 100% naturalny olejek migdałowy nie pachnie migdałami ! To ważne :)
 
Ja stosowałam przez całą ciążę od oliwki począwszy aż po drogie kosmetyki przeciw rozstępom za ponad 100 złotych i nic mi nie pomogło, po prostu rozstępy jak miały się pojawić tak się pojawiły i znikać ani blednąć nie chciały. Po ciąży i karmieniu zmalały i zbledły aczkolwiek są, więc jak nazbieram więcej pieniążków i zbiorę się w sobie to na pewno wybiorę się do kosmetyczki na konsultacje i coś z tym zrobię bo to denerwujące!
 
używałam od poczęcia do 3 mca oliwki, potem Musteli. Żadnego rozstępu. Ale kosmetyczka powiedziala mi, że to genetyka ma na to wpływ duży. Moja mama 3 ciąże, 52 lata i ani jednego rozstępu nigdzie. Więc może coś w tej genetyce jest i żebyśmy nie wiem jak bardzo się starały i jak drogich kremów używały, to jak mają się pojawić to się zrobią.
 
Mi również wydaje się, że powinnaś zacząć używać takich kosmetyków już od samego początku..w tym przypadku nadgorliwość nie zaszkodzi...
 
Ostatnia edycja:
ja od początku ciąży używałam oliwki z bambino: dwa razy dziennie, jednak bardzo wysusza mi skórę, do tego długa się wchłania, także od dwóch dni stosuję z polecenia krem przeciw rozstępom - Ziaja. dobrze nawilża i szybko się wchłania. jaki będzie rezultat, czas pokażę. Postanowiłam od dziś masować okolice brzuszka gąbką podczas kąpieli :)
 
reklama
Krem fissan do kupienia w każdej aptece. Ja stosowałam całą ciąże i praktycznie uniknęłam rozstępów, no po za małymi jasnymi na biodrach, ale są na prawdę ledwo widoczne. No ale chyba całkowicie się nie da tego uniknąć. Ale na prawdę krem godny polecenia.
 
Do góry