reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy ruchy maleństwa?

to do mojego bałaganu dodam, żekuchnia od 2 tygodni jest poroznoszona po wszystkich innych pokojach i pomalowana kawałkami, a Piotrka mama odzidziczyła bibliotekę i połowa książek stoi na parapecie zasłaniając okno
A co tam...
 
reklama
A ja bede miała chyba najfajniej udekorowany domek wszedzie mikołaje grające, renifery i inne świateczne dodatki .... bo świeta spedzam u teściów ;) ale sie wygodnicka zrobiłam jejku ;D a co do okien to podobnie jak KArola umyję po 37 tygodniu ciaży ;) na świeta na szczęscie bedą umyte ale nie przeze mnie ;D
 
Ale po co myć te okna? Przecież dzień jest krótki, rano wstaję do pracy jeszcze ciemno, wracam już ciemno, zaciągam żaluzje, bo na parterze mieszkam więc i tak nie widzę, że brudne :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
 
Dynia podobno mycie okien może przyspieszyć poród, chodzi o pozycję - ręce uniesione do góry przez dłuższy czas ;)
wiec jak już bedziemy chciały miec dzidzi blisko siebie to można cos w tym kierunku zrobić ;) ale ja zabiore sie za okna
kiedy bedzie zblizał sie mój termin ;D nie chciałabym przenosic ciąży z 2tygodnie :laugh:
 
Zdaje sobie sprawę, ja mam przyjemniejszą metodę zaplanowaną ... mąż mi w tym pomoże .... to też ponoć pomaga :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
 
reklama
Tylko cały czas nie wiem, jak to będzie? Czy będzie przed terminem wykonany zabieg cc, czy poczekać do pierwszych oznak nadchodzącego porodu, czy ryzykować i decydować się na naturalny? Głupia już jestem od tych myśli i jeszcze przez miesiąc taka głupia zostanę, a po nowym roku ustalimy ostatecznie z moją ginką jak to będzie, bo muszę się zdecydować i jakoś nastawić psychicznie na to co mnie ma czekać
 
Do góry