reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy siadamy????

Do fizjoterapeuty możesz już się umówić, skoro się martwisz. Zobaczy, czy dziecko ma prawidłowe odruchy, czy z napięciem wszystko w porządku. Ja z synkiem chodziłam, a usiadł jak miał prawie 10 miesięcy. Teraz córka pół roku, do siadania daleeeeeko, ale już się nie przejmuję i do lekarzy się nie wybieram 🙂
Dziękuję. Też mi się wydaje, patrząc na mojego 7miesieczniaka, że to jeszcze za szybko, widać że nie jest gotowy, ale wszystko idzie w dobrym kierunku. Pełza, przyjmuje pozycje czworaczną, porusza się z tej pozycji ale raczkowaniem tego nazwać nie można :) w naszym wypadku myślę że może być trochę opóźnienie w siadaniu, stawaniu, chodzeniu że względu na zapalenie stawu biodrowego. Od tego czasu synek oszczędza nogę, przestał stawać sztywno (przytrzymywany oczywiście, bo sam nie stoi)
 
reklama
Do góry