reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

kiedy się zakłada kartę ciąży

Miasto
Poznań
Rozwiązania
0
Cześć dziewczyny!
Niedawno dowiedziałam się , że jestem w ciąży, ginekolog zlecił mi badania i powiedział , że kartę ciąży założy dopiero jak zrobię wszystkie badania! Wszystkie moje koleżanki miały zakładaną kartę ciąży od razu po stwierdzeniu ciąży...Czy mam zmienić ginekologa?Pomóżcie!:baffled:

Ostatnia edycja:
reklama

celinka83

Mama Bartusia i Adasia
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Niektorzy lekarze zakladaja karte dopiero po 12 tygodniu, ale z tego co wiem, to mam to miejsce najczesciej miedzy 8 a 10 tygodniem. Jesli lekarz jest ok, to go nie zmieniaj :-)

NataliaSpeeder

Zaciekawiona BB
Miasto
Staszów
Rozwiązania
0
mi lekarz załozył KARTE CIAZY w 6 tygodniu i juz mam prawie cała zapisana a do porodu jeszcze 2 wizyty

Miasto
Poznań
Rozwiązania
0
Bardzo wam dziękuję dziewczyny! To moja pierwsza ciąża, a zewsząd tyle różnych informacji...Pozdrawiam:tak:

maniulka

Pozytywnie zakręcona:)
Miasto
Szczecin/Norwegia-Gursken
Rozwiązania
0
Jak zauważyłam na suwaczku to już prawie 10 tygodni trochę dziwne że nie założył ja byłam koniec 8 i założył mi od razu ale myslę że to nie jest powód do zmiany lekarza co ci po karcie ważne że dał ci skierowanie na wyniki :-):-):-) mój mi założył karte za to wyników wcale nie kazał robic to dopiero było dziwne.Pozdrawiam

kasia_c22

Zadomowiona(y)
Rozwiązania
0
Mój były gin nie założył mi karty. Bardzo często miałam kolejne wizyty i kasował... Przestało mi się to podobać i kilka innych rzeczy więc zmieniłam lekarza. Mam nadzieję, że dobrze zrobiłam. Czas pokaże. Jak na razie jestem zadowolona.

malena81

mamusia październikowa 08
Rozwiązania
0
Mi założył kartę dopieo na drugiej wizycie.
Może chciał się upewnić, czy będę do niego chodzić.

bocianowa

Rola:)Mama
Rozwiązania
0
Witajcie:)
mnie również lekarz założył kartę po 3 m-cu,wiec nie masz się czym martwić:)

Miasto
Gliwice
Rozwiązania
0
Witam!
Jestem w 10 tygodniu ciąży, to moja pierwsza ciąża, byłam już 2 razy u lekarza i nie założył mi jeszcze karty ciąży, nie wyznaczył terminu porodu oraz nie zalecił żadnych badań, co o tym myślicie...zmieniać lekarza?? Proszę o szybką odpowiedz

reklama

Pasibrzuch

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Witam!
Jestem w 10 tygodniu ciąży, to moja pierwsza ciąża, byłam już 2 razy u lekarza i nie założył mi jeszcze karty ciąży, nie wyznaczył terminu porodu oraz nie zalecił żadnych badań, co o tym myślicie...zmieniać lekarza?? Proszę o szybką odpowiedz
Dla mnie to trochę dziwne, bo ja miałam kartę założoną od razu, może dlatego, że wcześniej już planowaliśmy ciążę i porobiłam na własną rękę różne badania, więc pani doktor miała co wpisać do karty. Dziwi mnie natomiast, że nie kazał Ci zrobić badań choćby krwi. Co do daty porodu to też moja lekarka powiedziała mi od razu wg ostatniej miesiączki, zresztą na zdjęciu usg jest zawsze napisane
( wg wielkości płodu). Może po prostu przy kolejnej wizycie zapytaj go wprost o te badania, kartę, termin porodu itd. ? każdy lekarz pracuje inaczej i ma swój system, co nie znaczy musi byc zły. Jeśli oleje Twoje pytania, to wtedy dopiero zmieniłabym lekarza.

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry