reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy się zakłada kartę ciąży

właśnie jutro wybieram się do niego i zobacze jak bedzie przebiegała wizyta, jeśli nadal bedzie mało zainteresowany to na pewno przeniose się do innego i jeszcze mu nagadam! Dodam, że na ostatniej wizycie zadałam mu parę pytań dotyczących ciąży to na połowe odpowiedział mi "To nie czyta Pani poradników" ... wkurzył mnie. dzięki za odp. i pozdrawiam:)
 
reklama
I ja mialam zalozona karte ciazy przy pierwszej wizycie. Skierowanie na badania oczywiscie tez:-) noi obliczony automatycznie termin porodu z ostatniej miesiaczki. A co to wogole za lekarz skoro nie odpowiada na zadawane mu pytanie! brrrr
teraz jak sobie przypomne jakie ja czasami proste i jednoczesnie idiotyczne pytania swojej lekarce zadawalam hihihi(wtedy wszystkiego nie znalam z autopsji) smiala sie ale odpowiadala teraz juz wiem dlaczegohihihi
radzilabym zmienic lekarza. pozdrawiam


picture9020.jpg
 
Ostatnia edycja:
Ja miałam założoną kartę na drugiej wizycie( w11 tyg), bo na pierwszej jak gin zrobił usg było widać pęcherzyk płodowy ale jeszcze bez zarodka. A czasem się zdarza, że jest pęcherzyk a zarodek się nie pojawi, więc nie ma sensu od razu zakładać karty ciąży. Na drugiej wizycie wszystko było już ładnie widać.
 
Ja miałam założoną kartę na drugiej wizycie( w11 tyg), bo na pierwszej jak gin zrobił usg było widać pęcherzyk płodowy ale jeszcze bez zarodka. A czasem się zdarza, że jest pęcherzyk a zarodek się nie pojawi, więc nie ma sensu od razu zakładać karty ciąży. Na drugiej wizycie wszystko było już ładnie widać.
masz całkowitą rację u mnie było tak samo, gdy już był widoczny zarodek to moja ginka założyła mi karte,wczesniej nie miało to sensu.:tak:
 
a ja się spieszyłam, żeby kartę mieć zalożoną najpóźniej w 10 tc, bo chodziły słuchy., że becikowe będzie wypłącane na podstawie karty ciąży i musi z niej wynikać, że ciężarna objęta jest opieką od najpóźniej 10 tc. Ale z tego co wiem, to chyba będa jednak wymagać zaświaeczenia w tej sprawie od gina..
We wcześniejszych ciążach miałąm kartę założoną od razu (5tc)
 
ja mialam załozona karte ciazy przy pierwszej wizycie!a bylam wtedy w 8 tygodniu ciazy;)teraz jest juz 10;)no i wtedy od razu mnie zmierzyli, zwarzyli, cisnienie zmierzyli i ustalili termin porodu;)a na koniec dali mi skierowanie na badania;)tylko trzeba ja miec przy kazdej nastepnej wizycie!
 
reklama
ja mialam załozona karte ciazy przy pierwszej wizycie!a bylam wtedy w 8 tygodniu ciazy;)teraz jest juz 10;)no i wtedy od razu mnie zmierzyli, zwarzyli, cisnienie zmierzyli i ustalili termin porodu;)a na koniec dali mi skierowanie na badania;)tylko trzeba ja miec przy kazdej nastepnej wizycie!
Dokładnie tak samo przy pierwszej i przy drugiej ciąży:-)
 
Do góry