reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy się zakłada kartę ciąży

Dołączył(a)
5 Wrzesień 2008
Postów
3
Miasto
Poznań
Cześć dziewczyny!
Niedawno dowiedziałam się , że jestem w ciąży, ginekolog zlecił mi badania i powiedział , że kartę ciąży założy dopiero jak zrobię wszystkie badania! Wszystkie moje koleżanki miały zakładaną kartę ciąży od razu po stwierdzeniu ciąży...Czy mam zmienić ginekologa?Pomóżcie!:baffled:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Niektorzy lekarze zakladaja karte dopiero po 12 tygodniu, ale z tego co wiem, to mam to miejsce najczesciej miedzy 8 a 10 tygodniem. Jesli lekarz jest ok, to go nie zmieniaj :-)
 
Jak zauważyłam na suwaczku to już prawie 10 tygodni trochę dziwne że nie założył ja byłam koniec 8 i założył mi od razu ale myslę że to nie jest powód do zmiany lekarza co ci po karcie ważne że dał ci skierowanie na wyniki :-):-):-) mój mi założył karte za to wyników wcale nie kazał robic to dopiero było dziwne.Pozdrawiam
 
Mój były gin nie założył mi karty. Bardzo często miałam kolejne wizyty i kasował... Przestało mi się to podobać i kilka innych rzeczy więc zmieniłam lekarza. Mam nadzieję, że dobrze zrobiłam. Czas pokaże. Jak na razie jestem zadowolona.
 
Mi założył kartę dopieo na drugiej wizycie.
Może chciał się upewnić, czy będę do niego chodzić.
 
Witam!
Jestem w 10 tygodniu ciąży, to moja pierwsza ciąża, byłam już 2 razy u lekarza i nie założył mi jeszcze karty ciąży, nie wyznaczył terminu porodu oraz nie zalecił żadnych badań, co o tym myślicie...zmieniać lekarza?? Proszę o szybką odpowiedz
 
reklama
Witam!
Jestem w 10 tygodniu ciąży, to moja pierwsza ciąża, byłam już 2 razy u lekarza i nie założył mi jeszcze karty ciąży, nie wyznaczył terminu porodu oraz nie zalecił żadnych badań, co o tym myślicie...zmieniać lekarza?? Proszę o szybką odpowiedz

Dla mnie to trochę dziwne, bo ja miałam kartę założoną od razu, może dlatego, że wcześniej już planowaliśmy ciążę i porobiłam na własną rękę różne badania, więc pani doktor miała co wpisać do karty. Dziwi mnie natomiast, że nie kazał Ci zrobić badań choćby krwi. Co do daty porodu to też moja lekarka powiedziała mi od razu wg ostatniej miesiączki, zresztą na zdjęciu usg jest zawsze napisane
( wg wielkości płodu). Może po prostu przy kolejnej wizycie zapytaj go wprost o te badania, kartę, termin porodu itd. ? każdy lekarz pracuje inaczej i ma swój system, co nie znaczy musi byc zły. Jeśli oleje Twoje pytania, to wtedy dopiero zmieniłabym lekarza.
 
Do góry