reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy soczek?

Liriel ja też dostałam identyczną paczke jak ty z musem jabkowo bananowym i łyzeczką silikonową, ale oprócz tej dostałam drugą paczuszkę też od BoboVity z próbkami kaszki i mleka następnego oraz poradnik żywieniowy - super sprawa :)
 
reklama
i ja co jakis czas dostaje paczki - hipp i te inne - bardzo fajnie :) ale i tak jak jestem w markecie to nie moge sie powstrzymac i mam juz maly sklepik z zupkami sokami jarzynami i owocami dla jolantki :)
 
to prawda, ja tez nie moge sie powstrzymac jak patrze na te półki z jedzonkiem dla maluchów i zakupiłam soczek i zupke jarzynowa. Soczek juz wypity a na zupke zaczekamy troche... wiem tylko ze mloda wypycha zawartosc lyzeczki jezykiem, wiec moge sie domyslac co sie bedzie dzialo z ta zupka... :D
 
kupilam joli herbatke hippa jablkowa i ttak jak soczku nie chciala pic - ale dzis odkrylam czemu - mianowicie moja corcia nie chce pic z niekapka a ze smoka dzis wypila 30 ml - nie duzo ale zawsze :)
 
Do zupek to chyba smoczek "3" trzebaby było mieć? Bo Julka ma kłopot z ciągnięciem mleka zagęszczonego kaszką ryżową przez "2",a takiej zupki to by chyba nie wyssała ani kropelki...
 
Liriel ja urzywam smoczków NUK rozmiar 2 i kupiłam specjalny smoczek do papki z tego rozmiaru i Arek zupke przez to wciąga dzisiaj wysiagną 60 ml ::) (jak na niego to bardzo dużo)
 
Ja z powodzeniem zaczęłam zagęszczać mleko kaszką ryżową BoboVity...wybór smaków jest całkiem całkiem...widziałam bananową, z owoców leśnych, malinową, jabłkową, brzoskwiniową. Trzy pierwsze smaki mamy wypróbowane, Julii smakują, bo ciągnie aż miło. Jednak dalej nie chce nic więcej, już nawet ten mus, który jadła ze smakiem teraz wypluwa.
 
reklama
Do góry