reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy spacerówka? 6-miesięczne niemowle nie chce gondoli.

Dołączył(a)
29 Grudzień 2017
Postów
10
Witam, moja córka za kilka dni skończy 6 miesięcy. Oczywiście nie siedzi jeszcze, ale w gondoli za każdym razem protestuje i każdy spacer kończy się płaczem, pchaniem pustego wózka i noszeniem córeczki na rękach. Wtedy się uspokaja. Raz gdy było ciepło wyszliśmy na chwilę w foteliku samochodowym przypiętym do stelaża i wtedy było ok. Kupiliśmy też nosidełko TULA, bez wkładki, więc musimy poczekać z noszeniem też do momentu, gdy zacznie siedzieć. W domu włożyliśmy córkę na chwilę i podobało jej się.

Proszę Drogie Mamy, powiedzcie mi, czy mogę przesadzić córcię na spacerówkę gdy zrobi się ciepło, jeśli spacerówka rozkłada się PRAWIE na płasko? Plecki są pod delikatnym kątem. Na spacery trzeba chodzić, zaraz będzie wiosna, a ja się boję, że przesiedzę ją w domu czekając, aż córcia zacznie siedzieć i ze spokojnym sumieniem przesiądziemy się na spacerówkę. Powiedzcie proszę, jak to było u Was?

I jeszcze jedno - na początek przygody ze spacerówką lepiej dziecko wozić przodem do siebie, czy do świata? Czy to ma jakieś znaczenie?
 
reklama
Moje bliźniaki skończyły 7 m-cy i nie ma opcji żeby leżały na płasko w wózku.Same jeszcze nie siedzą,spacery tylko na wpół siedząco.Spacerówkę mamy przodem do świata i są zachwycone,nie marudzą,wszystko widzą :-)
 
Witam, moja córka za kilka dni skończy 6 miesięcy. Oczywiście nie siedzi jeszcze, ale w gondoli za każdym razem protestuje i każdy spacer kończy się płaczem, pchaniem pustego wózka i noszeniem córeczki na rękach. Wtedy się uspokaja. Raz gdy było ciepło wyszliśmy na chwilę w foteliku samochodowym przypiętym do stelaża i wtedy było ok. Kupiliśmy też nosidełko TULA, bez wkładki, więc musimy poczekać z noszeniem też do momentu, gdy zacznie siedzieć. W domu włożyliśmy córkę na chwilę i podobało jej się.

Proszę Drogie Mamy, powiedzcie mi, czy mogę przesadzić córcię na spacerówkę gdy zrobi się ciepło, jeśli spacerówka rozkłada się PRAWIE na płasko? Plecki są pod delikatnym kątem. Na spacery trzeba chodzić, zaraz będzie wiosna, a ja się boję, że przesiedzę ją w domu czekając, aż córcia zacznie siedzieć i ze spokojnym sumieniem przesiądziemy się na spacerówkę. Powiedzcie proszę, jak to było u Was?

I jeszcze jedno - na początek przygody ze spacerówką lepiej dziecko wozić przodem do siebie, czy do świata? Czy to ma jakieś znaczenie?
moim synowie w podobnym wieku zaczęli jeździć w spacerówce rozłożonej na pół leżąco. ja na początku woziłam przodem do siebie, bo chciałam ich widzieć ;) dla dziecka w tym wieku to chyba nie ma większego znaczenia.
 
I ja przesadziłam po 6 m-cach bo na płasko synek nie chciał. Przodem do sibie bo wolę widzieć. Jak zasypia klade na płasko. A tak stopień pośredni aby widział świat. Po kilku minutach odpada i robie na leżąco.
 
Czy będę złą mamą zabierając córkę na niedługi spacer w foteliku samochodowym wpiętym w stelaż wózka? Dziś nie dało rady w ogóle wyjść na spacer w gondoli, sprzeciw i płacz na całego...
 
Mój syn ma 6 miesięcy i z gondoli wyrósł więc musiałam przejść na spacerówkę. Kupiliśmy taką żeby rozkładała się na płasko i wozimy przodem do świata i mały nie ma z tym problemu
 
Do góry