reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy spacerówka-parasolka?

reklama
A możecie mi powiedzieć jakich? Jedna z Was pisała właśnie o obawach dot. małych kółek na naszych cudnych chodnikach. Czy te wózki nie rozpadają się po pół roku?
mój do drogich nie należał a nadal się trzyma a Dominik już używa go jako drugi i jeszcze się nie rozpad ;) i jeszcze nic w nim nie nawaliło jedynie co to popękała folia ochronna przy nogach od składania go mamy taki BABY design Travel – ceny, opis i opinie. Ceny już od 299 PLN
 
Cześć dziewczyny. Moja córcia ma 4 miesiące i się zastanawiam od kiedy można niemowlaki wozić w spacerówce? Czy mogę już ją w niej wozić, czy lepiej poczekać aż zacznie pewnie siedzieć?
 
Ja od czerwca (mała skończy rok) przesiadam się do spacerówki Maclaren Volo. Odziedziczyłam ją po szwagierce. Poza kilkoma rysami na kółkach nie ma śladów użytkowania i co najważniejsze rewelacyjnie sprawdza się na polskich wertepach dzięki podwójnym kołom piankowym. Składa się błyskawicznie szybko i zajmuje tyle miejsca co 'łopata' w bagażniku, a przy tym jest leciutka.
 
Do góry