reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy spacerówka

My też zmieniamy gondolę na spacerówkę tym bardziej, że spacerówka ma 5 regulacji oparcia i jest wygodna. Bartosz jest tak ciekawy świata, że napewno będzie szczęsliwy widząc wszystko  podczas spacerku :). Pozdrawiamy!!!!!!!!!!!!!!




Bartosz ma 5 miesięcy 3 tygodnie i i 3 dni.
4 maja skończy 6 miesięcy
 
reklama
My właściwie od samego początku jeździmy w spacerówce bo nie mieliśmy do wózka gondolki. Ale mamy super wózeczek, rozkładany na płasko, usztywniany więc nie kupowaliśmy gondolki, tym bardziej że tych zimowych spacerków nie było za dużo. A teraz czasami młodego troszkę podniosę ale poogląda świat dookoła i jak zasypia to opuszczam oparcie. Czasami przesiadamy się też do parasolki ale też rozkładanej na płasko i usztywnianej. Widzę ze i tak synek na razie woli poleżeć chociaż są dni że nie da się go położyć koniecznie musi siedzieć ;)
 
w końcu mamy wózek! dotarł po tyg i po wielu perypetiach ;D choćby po takich że ktos u kuriera go ukradł ;D i w końcu przysłali dugi ;D ;)
 
Moja coreczka ma 2,5 miesiaca , ale jest duza i wydaje mi sie ze ma malo miejsca w wozeczku. Czy moge juz uzywac spacerowki czy to jeszcze za wczesnie?
 
Wydaje mi się że możesz tylko do takiej która ma możliwość rozłożenia oparcia na płasko.Koleżanka swoją córeczkę tak właśnie woziła.
 
reklama
reklama
Do góry