reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy spacerówka

niteczka

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
15 Kwiecień 2005
Postów
61
Kiedy waszym zdaniem należy zmienić wózek głeboki na spacerówkę. Mój mały ma już 5 miesięcy, jest bardzo ciekawy świata, ale nie wiem czy to nie za szybko na zmianę wózka.

 
reklama
my już zmieniliśmy, bo nam ukradli, więc nie było sensu kupowac znów głębokiego, najczęściej Maja leży albo jest w pozycji półleżącej, ale czasami tak sie próbuje wychylać, że az zaczyna płakać ze złosci, to wtedy muszę ja posadzic,
 
Witaj Niteczka
My już 3 tygodnie jeździmy w spacerówce.Mamy taką z 3 pozycyjnym oparciem ale narazie jeździmy tylko na płasko lub pólleżąco.
 
ja też zaraz przechodzę na spacerówkę :) kupiliśmy taką która ma 5 regulacji oparcia :) więc można praktycznie od początku wozić w takim wózku dziecko :)
 
Ja zmieniłam jakiś tydzień temu gondolkę na spacerówkę. Adaś lubi sobie w niej posiedzieć, ale zwykle kładę go na półleżąco a jak śpi to na leżąco (jest 5 pozycji). A teraz kupiłam nową, lżejszą, na dniach powinna przyjść z allegro.
 
Nasza gondolka była króciutka, więc już od miesiąca jeździmy spacerówką, która ma płynną regulację oparcia, reguluje się takim paskiem, można ustawić pod dowolnym kątem oparcie, więc Ali jest wygodnie. Czasem siedzi, a czasem leży i śpi
 
Małgosia też już wysiadła z gondolki i jeździ w "dużej" spacerówce, ale myślimy o kupnie na ciepłe miesiące dobrej parasolki z siedzonkem rozkładanym do poziomu.
 
reklama
my w spacerówce zaczęliśmy jeździć dopiero dzisiaj ,ale powiem szczerze, troche mi szkoda,że Kubuś juz nie mieści sie w głębokim wózku - ale te dzieci szybko rosną ::) :)
 
Do góry