reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy test po implantacji

reklama
Kurcze dla mnie krecha jest :o Gratulacje :) Ja miałam identyczną przy ciąży :) Ale ekstra komuś sie udało świetnie. Idealny prezent na święta :)

Zrób w Wigilie i daj w prezencie przyszłemu tatusiowi hehe :) pod choinkę ;)
Dziękuję:) . Na pewno powtórzę test w wigilie i mam nadzieję że się potwierdzi ale w ciąży z córką też miałam tak jasna kreskę:) oby wszystko szło w dobra stronę chodź troszkę się boję w sierpniu tego roku straciłam ciąże i teraz jestem dość przewrażliwiona.
 
Dziękuję:) . Na pewno powtórzę test w wigilie i mam nadzieję że się potwierdzi ale w ciąży z córką też miałam tak jasna kreskę:) oby wszystko szło w dobra stronę chodź troszkę się boję w sierpniu tego roku straciłam ciąże i teraz jestem dość przewrażliwiona.
Ja też miałam taką :)
 
Dziewczyny poradzicie dzis 26 dc, owulacja byla w 14/15 dc. Dziś test o czułości 10 negatywny czy to za wczesnie czy już szans nie ma?;/ bol jajników odczuwam od poniedziałku, w pon i wt to nawet takie skurcze podbrzusza mialam i od czasu do czasu pojawia sie bialy śluz
 
Dziewczyny poradzicie dzis 26 dc, owulacja byla w 14/15 dc. Dziś test o czułości 10 negatywny czy to za wczesnie czy już szans nie ma?;/ bol jajników odczuwam od poniedziałku, w pon i wt to nawet takie skurcze podbrzusza mialam i od czasu do czasu pojawia sie bialy śluz
Cześć ja test o czułości 10zrobilam w 26 dc i nie było śladu a 27dc zrobiłam test o czułości 20 i jak widać kreska się pojawiła.
 
reklama
Ja dzisiaj 25 dc, nie wiem czy miałam owulacje bo nie sprawdzałam 😅 wiem że raczej za wcześnie na test ale kurde cały czas mam takie myśli czy aby ten kieliszek wina z wczoraj nie zaszkodzi albo zapalony papieros a znając życie to dostanę okres normalnie 27 grudnia 😅
 
Do góry