reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy testy alergologiczne????

Również mam problem z testami mój 5,5 letni syn ma przez cały rok katar i kaszel gardło czyste gdy zbliży się do jakiegoś zwierzaka to wszystko się nasila chcemy z mężem zrobić mu testy ale nie wiem gdzie można je zrobić i jaki jest koszt mieszkam w katowicach. Dzięki
 
reklama
Ja miałam również problem z moim rocznym Kamilkiem.Ciągle kaszlał, mimo że nie miał ani przeziębienia, ani temperatury. Pani doktor powiedziała,że testy skórne u z krwi u tak maiłych dzieci są niewiarygodne i niebezpieczne ze względu na wstrząs anafilkatyczny i poleciła nam metodę biorezonansu magnetycznego metodą Bicom. Poszliśmy do gabinetu, zrobiliśmy test (nic nie boli) . Wyszły głownie alergeny pokarmowe. Ograniczyliśmy spożywanie tych produktów i pomogło. Potem zaczęliśmy odczulanie i do tej pory jest spokój.
 
ja mojej Amelce zrobiłam badania jak miała roczek. Sama mam celiakie, więc od razu wolałam wiedzieć czy ona też jest chora. Robiłam to bodajże tu: http://sklep.rex.pl/celiakia/64-celiakia.html. Na szczęscie wyszło ze jest zdrowa, choc nielłatwo gotuje mi się potrawy, z rzeczy których nigdy nie próbowałam i nie moge skosztować nawet jak smakuję ;d
 
moje drogie, mam w rodzinie lekarza i on średnio wierzy testom alergicznym, a juz na pewno nie u małych dzieci, zaleca min. 4 latka, poniewaz niestety te testy opierają się na takiej alergii natychmiastowej, że dostaje alergen i od razu reakcja, natomiast mozna sobie je pomiędzy bajki wsadzić, jesli dziecko na alergen reaguje z opóźnieniem, typu, reakcja pojawia się na drugi dzien lub po kilku dniach, tego żaden test nie wykryje, bo alergenu wprowadza się mało, więc reakcji moze i wcale nie byc, bo jednego uczula mała dawka a drugiego wieksza
 
reklama
Do góry