reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy usypianie przestało być problemem

Kiedy Twoje dziecko przestało mieć problem z zasypianiem


  • Wszystkich głosujących
    18
Mata, będzie lepiej, ale pamiętaj, że najważniejsze byś Ty była spokojna i opanowana. Na luzaka. Wtedy dziecko też będzie spokojniejsze i szybciej i łatwiej będzie zasypiać. Nigdy nie kładź dziecka spać, jak jesteś zdenerwowana, bo nie zaśnie. Powodzenia.:tak::-)
 
reklama
To gartuluję i zazdroszczę, bo nasza niuńka to aniołek, ale jeśli chodzi o zasypianie, szczególnie w dzień, to diabeł wcielony :baffled: no i do wszystkich problemów z nauką zasypiania doszły problemy z brzuszkiem i wczesne ząbkowanie. Jak skończyły sie problemy z brzuszkiem, to zczęły się ząbki (pierwszy wyszedł jeszcze przed ukończeniem 4 mkesięcy, a teraz idzie kilka na raz od 2 miesięcy :baffled:). Na razie widzę, że jak nie udało się nauczyć zasypiania przed pół rokiem, to następne duże szanse są po roczku :sorry2: ciekawe jakie jeszcze będą odpowiedzi;-)
No u nas tez szybko pojawiły sie pierwsze ząbki ( młoda miała 3 miesiące i 3 tygodnie ) Myśle że wszystko jeszcze przed wami. Wiele zależy od Ciebie. Ja zawsze Julie kładłam o tej samej porze zaraz po kąpieli. Znała dokładnie swój rytm dnia i wiedziała dokładnie co po czym nastepuje. Mysle ze to bardzo wazne. No i nigdy nie bujalismy jej do snu (no wyjątkiem było np gdy była przeziebiona ).
W kazdym bądź razie życze powodzenia :tak:
 
Do góry