reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy wasze dzieci zaczęły chodzić?

reklama
Moj synek ma 11 miesięcy i dwa tygodnie i w Nowy Rok zrobił swój pierwszy malutki kroczek. A nawet powtórzył to osiągnięcie trzy razy! Moze trudno to nazwac jeszcze chodzeniem, ale jest na dobrej drodze!
A Twoja córeczka już chodzi?
 
MonikaG twój mały jest po prostu nadzwyczajny.
Dzisiaj Majka stawiała swoje pierwsze kroczki. Stawiałam ją kawałek przed sobą wyciągałam ręce i wołałam: chodź do mamusi. W ten sposób sama idzie ale w żadnym innym wypadku się nie chce odważyć. Mimo wszystko będę z nią codziennie ćwiczyć w ten sposób:laugh2: :laugh2: :laugh2: :laugh2: :laugh2:
 
My pierwszy raz wstalismy w lozeczku 22 wrzesnia i od tego czasu zaczelo sie al etak samidzielnie bez trzymanki chodzimy od konca listopada...
teraz mamy 11 miesiecy rowno czyli wtedy mielismy 9,5:)
 
Ignacy wczoraj zrobil postępy!:)CHODZI!! Tzn zrobił 5-10 kroczków w strone mamusi i to kilka razy. Patrzył na mnie zdziwiony dlaczego sie tak ciesze! Potem pokazywał tacie czego się nauczył i robił kilka kroczków i rzucał mu się na szyję! Niesamowite momenty!Nasze dzieci tak szybko robią postepy. Co prawda i tak mysle że jeszcze przez kilka dni bedzie się najpewniej i najszybciej poruszał na czworaka.
 
Krzysio 25 grudnia przetuptał całe dwa kroczki:-) ćwiczymy codziennie ale jakoś czworakowanie i chodzenie za raczkę idzie mu najlepiej i wcale nie spieszy sie do chodzenia...cwaniaczek ( a może oszczedza nadszarpnięty świętami portfel rodziców;-))
 
Moja Oleńka niestety nie wyraża chęci do chodzenia, tzn. przy meblach to nawet podrepta, ale za rękę już się boi i zaraz siada.
szczerze mówiąc zaczynam się trochę niepokoić, że ona tak tylko na czworaka i na czworaka... :-(
 
reklama
mama_olenki nie masz się co martwić, jeszcze przyjdzie na twoją córeczkę kolej, ciesz się że nie musisz ganiać a nią po całym mieszkaniu, no i guzów mniej:-D :-D :-D
Majka zaczęła chodzić jak miała rok i 10 dni
 
Do góry