reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy Wasze Wcześniaki zaczęły chodzić?

Dołączył(a)
30 Grudzień 2017
Postów
6
Jestem bombardowana pytaniami czy to juz a że juz powinni.. kiedy wasze Maluchy zaczęły stawiać pierwsze kroki? Mamy zaraz rok a jesteśmy z 34 tc.
 
reklama
Jestem bombardowana pytaniami czy to juz a że juz powinni.. kiedy wasze Maluchy zaczęły stawiać pierwsze kroki? Mamy zaraz rok a jesteśmy z 34 tc.
Nie rozumiem takich pytań. Przecież dziecko urodzone w terminie ma czas na chodzenie nawet do poltoraroku.
No moja Gwiazdeczka zadziwia i zaczęła chodzić samomodzielnie jak miała 14 miesięcy, czyli w wieku korygowanym jak miała 11 miesięcy. Ale mój synek urodzony o czasie też szybko zaczął chodzić. Miał 8 miesięcy jak stanął i zaczął chodzić przy meblach
 
Bliźniaki 34t4. Córka i syn przy meblach chodzili już jak mieli 10.5 miesiąca. Samodzielne kroki córki w okolicy roczku, ale pewny chod 13 miesięcy
Syn pierwsze leki bez trzymania stawia teraz - 14mcy,
 
Nie martw się. Moje dzieci są pod stałą opieką fizjo od urodzenia, różnych fizjoterapeutow przerobilismy, ale każdy był zgodny co do tego, że dzieci mają czas nauki chodzenia do 18mca. Plus w twoim i moim przypadku dodatkowo 6 tyg bo są z 34 tyg. Spokojnie.
Jestem bombardowana pytaniami czy to juz a że juz powinni.. kiedy wasze Maluchy zaczęły stawiać pierwsze kroki? Mamy zaraz rok a jesteśmy z 34 tc.
 
reklama
Do góry