reklama

Kiedy widać na USG płeć dziecka

Temat na forum 'Ciąża, poród, połóg' rozpoczęty przez eni20, 16 Wrzesień 2007.

1. eni20

eni20 Fanka BB :)

tak wlasnie sie zastanawiam czy nie zrobic sobie z akilka dni usg 4d ( jestem w 14,5tyg), moze juz widac by bylo plec dzidziusia:) slyszalm ze na takim sprzecie mozna szybciej poznac plec przy dobrym ulozeniu. a jak bylo u Was?

2. RENIFER_24

RENIFER_24 M-X'07, W-IX'09

ja poznalam na koniec 13-tego tygodnia ciązy płec mojego dziecka...

3. reklama
  4. Alamis

Alamis Fanka BB :)

a ja pomimo tego, że chciałam sie dowiedzieć jaka jest płeć mojego dzidziusia już od 20tyg a teraz jestem w 34tygodniu i nadal nie wiem jaka jest płeć bo ginekolodzy nie potrafią określić:tak: hehe ale już niedługo sie sama dowiem jaka jest płeć mojego dzidziusia. :-)pozdrawiam

5. eni20

eni20 Fanka BB :)

RENIFER_24 a to byl jakis dobry sprzet 4d, czy zwykly? chlopie czy dziewczynka?bo chlopcow podobno szybciej widac przy dobrym ulozeniu:)

6. RENIFER_24

RENIFER_24 M-X'07, W-IX'09

zwykły ale dobry sprzęt, ale musze wspomniec ze robił je naprawde znakomity lekarz...

7. Ika_s

Ika_s Maruda Mamy lutowe'08

Ja jestem w 17 tc i mnie lekarz powiedział kika dni temu, że to Dziewczynka. Nie wiem czy się potwierdzi w późniejszych badaniach. Zobaczymy. Na usg 4d wybieram się dopiero w 20-22 tc.
    Pozdrawiam

8. agakr2

agakr2 Aktywna w BB

Ja płeć poznałam już w 12 tygodniu!!! Ale z usg 3D jeszcze poczekaj!!! Koło 22 tygodnia albo nawet ciut później o wiele więcej zobaczysz i dzidziuś będzie już lepiej rozwinięty:-).

9. aninaaa

aninaaa Październikowa Mama'06 Entuzjast(k)a

ja płeć maleństwa poznałam około 21 tc,ale tylko dlatego,że wcześniej mała bardzo to ukrywała,i pokazywała tylko plecki.

10. reklama
  11. patrysia

patrysia Mamy lutowe'08

hej ja poznałam płeć mojego maluszka w 20 tc - właśnie niedawno :-)
    ale mogłam wcześniej już ją poznać tylko niestety zakryło się wtedy nóżką i nie było widac.

12. bozena_eti

bozena_eti Zaciekawiona BB

W którym miesiącu ciąży wiadomo jaka jest płeć dziecka?

Poleć forum