reklama

Kiedy widać na USG płeć dziecka

Temat na forum 'Ciąża, poród, połóg' rozpoczęty przez eni20, 16 Wrzesień 2007.

1. eni20

eni20 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    tak wlasnie sie zastanawiam czy nie zrobic sobie z akilka dni usg 4d ( jestem w 14,5tyg), moze juz widac by bylo plec dzidziusia:) slyszalm ze na takim sprzecie mozna szybciej poznac plec przy dobrym ulozeniu. a jak bylo u Was?

2. RENIFER_24

RENIFER_24 M-X'07, W-IX'09

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja poznalam na koniec 13-tego tygodnia ciązy płec mojego dziecka...

3. reklama
  4. Alamis

Alamis Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    a ja pomimo tego, że chciałam sie dowiedzieć jaka jest płeć mojego dzidziusia już od 20tyg a teraz jestem w 34tygodniu i nadal nie wiem jaka jest płeć bo ginekolodzy nie potrafią określić:tak: hehe ale już niedługo sie sama dowiem jaka jest płeć mojego dzidziusia. :-)pozdrawiam

5. eni20

eni20 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    RENIFER_24 a to byl jakis dobry sprzet 4d, czy zwykly? chlopie czy dziewczynka?bo chlopcow podobno szybciej widac przy dobrym ulozeniu:)

6. RENIFER_24

RENIFER_24 M-X'07, W-IX'09

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    zwykły ale dobry sprzęt, ale musze wspomniec ze robił je naprawde znakomity lekarz...

7. Ika_s

Ika_s Maruda Mamy lutowe'08

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja jestem w 17 tc i mnie lekarz powiedział kika dni temu, że to Dziewczynka. Nie wiem czy się potwierdzi w późniejszych badaniach. Zobaczymy. Na usg 4d wybieram się dopiero w 20-22 tc.
    Pozdrawiam

8. agakr2

agakr2 Aktywna w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja płeć poznałam już w 12 tygodniu!!! Ale z usg 3D jeszcze poczekaj!!! Koło 22 tygodnia albo nawet ciut później o wiele więcej zobaczysz i dzidziuś będzie już lepiej rozwinięty:-).

9. aninaaa

aninaaa Październikowa Mama'06 Entuzjast(k)a

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja płeć maleństwa poznałam około 21 tc,ale tylko dlatego,że wcześniej mała bardzo to ukrywała,i pokazywała tylko plecki.

10. reklama
  11. patrysia

patrysia Mamy lutowe'08

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    hej ja poznałam płeć mojego maluszka w 20 tc - właśnie niedawno :-)
    ale mogłam wcześniej już ją poznać tylko niestety zakryło się wtedy nóżką i nie było widac.

12. bozena_eti

bozena_eti Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    W którym miesiącu ciąży wiadomo jaka jest płeć dziecka?

Poleć forum