reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy widać na USG płeć dziecka

reklama
ja dowiedziałam się w 16 tygodniu, że będę miała synka, zresztą tak się na usg rozkraczył, że lekarz nie miał wątpliwości :-D
potwierdzenie płci na połówkowym było tylko formalnością.
 
Ja się dowiedziałam dopiero na połówkowym 3D, które miałam w 22 tygodniu i wtedy pokazała się nam Agatka :) A do tamtego dnia miałam przeczucie, że będzie chłopczyk :)
Więc Nasze Maleństwa potrafią płatać nam figle nie będąc jeszcze na świecie!! :)
 
Płeć wytwarza się do 13tc i przy dobrym ułożeniu i w miarę dobrym sprzęcie można już zobaczyć wtedy. Ja dowiedziałam się na USG połówkowym ale bratowa w 14tc
 
ja dowiedzialam sie o maksiu w 14 tygodniu ciazy, potem kolejne usg potwierdzaly siusiaczka, mialam zreszta nie tylko badania na dobrym sprzecie ale i niezwykle dowiadczona pania doktor :)
ps. wiele tez zalezy od ulozenia dziecka, od znajomych corka do samego konca nogi zaciskala :) :) :)
 
Moj lekarz powiedzial, ze na nastepnym badaniu, a bedzie to dopiero 10 tc, bedzie juz mozna zobaczyc plec dziecka. Zdziwilam sie bardzo, bo myslalam, ze dowiem sie tego duzo pozniej. Czekam wiec jeszcze 3 tygodnie i okaze sie czy mowil prawde:)
 
Gratuluję wszystkim mamusiom :-)ja aktualnie jestem w 16 tc i na USG dowiedzieliśmy sie z mężusiem że prawdopodobnie będziemy mieć syneczka ale nie jesteśmy do końca pewni bo ginekolog uprzedził nas że to może być też pępowina ale ja bardzo chce mieć chłopczyka choć jeśli się okaże że będzie dziewczynka jednakowo będę szczęśliwa :-D
 
Ostatnio moja teściowa chwaliła się że koleżanki córka całą ciąże była zapewniana że będzie chłopak a urodziła się Hania.
Podobny przypadek miał mój szwagier. Miał być chłopak na 100% a mamy Karolinkę w rodzinie :)
Dzieciaczki robią psikusy heheh :)
 
reklama
To kwestia indywidualna- zdecydowanie szybciej mozna okreslic chlopaka niz dziewczynke. Bo z dziewczynki moze byc jeszcze chlopak- wielokrotnie wargi sromowe przypominaja do zludzenia malego peniska:-) A co do pomylek to sadze, ze to w glownej mierze kwestia USG. Na porzadnym sprzecie wszystko widac, pod warunkiem, ze dzieciak dobrze sie ulozy juz w 16- 17 tygodniu z duzym prawodpodobienstwem.
 
Do góry