reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy widać na USG płeć dziecka

reklama
tak wlasnie sie zastanawiam czy nie zrobic sobie z akilka dni usg 4d ( jestem w 14,5tyg), moze juz widac by bylo plec dzidziusia:) slyszalm ze na takim sprzecie mozna szybciej poznac plec przy dobrym ulozeniu. a jak bylo u Was?

my zrobilismy usg 3d/4d dokladnie w 12 tc i 3 dniu i poznalismy płeć, ktora po porodzie oczywiście sie potwierdzila :)))
 
U pierwszej córki dowiedzieliśmy się w 20 tygodniu, a przy drugiej córce dopiero w 28 tygodniu. Lekarz się nie pomylił jak robiąc mi USG powiedział, że będą dziewczynki.
 
ja właśnie dowiedziałam się 2 dni temu na samym końcu 14 tc, że będziemy mieli chłopca na 90% :) a taka byłam pewna, ze będzie dziewczynka :D usg zwykłe, nie 3d ani 4d
 
My w 18tc sami zobaczyliśmy na usg że będzie synek. Pani doktor nie chciała powiedzieć, obiecała na połówkowym w 22tc zdradzić tajemnicę. Niestety wtedy mały się wypiął :-) ale my i tak wiedzieliśmy że jest synek. W 23tc u innego lekarza tak się ustawił że nie było żadnych wątpliwości... do rozwiązania zostało kilka tygodni ale na trzech usg widzieliśmy że będzie chłopak.
 
ja w 14 tygodniu dowiedziałam się że dziewczyna na zwykłym usg, ale to jej zasługa bo się bardzo 'ładnie' ustawiła do zdjęcia - lekarz mówił że z dziewczynami trudniej rozpoznać tak wcześnie
 
reklama
Do góry