reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy widać na USG płeć dziecka

reklama
hej dziewczyny kiedy najlepiej wybrać się na usg 4d żeby było wszystko fajnie widać, w pierwszej ciąży byłam w 27 tyg i lekarz powiedział ze juz późno bo dzidziuś ma mało miejsca żeby go wyoglądać z każdej strony chodzi mi głównie o płeć. Córa tak się ukrywała że dopiero przy porodzie dowiedziałam się co jest, teraz bym chciała wiedzieć
 
Ja jeszcze nie znam :-( czekam jak wyroczni następnego usg to już by było około 20 tygodnia więc szanse rosną:-) a jak nie to lece na 4d i dzidzie niech kręcą na wszystkie strony, może się zlituje i pokaże mamuśce co tam ma;-)
 
Ja poznałam na usg połówkowym, ale już od 16 tygodnia ginek nastawiał mnie, że to raczej będzie chłopczyk. Osobiscie czułam jakos tak wewnętrzenie, ze z pewnoscią bedzie chlopczyk od 12 tygdonia ciązy. Zwyczajnie wiedziałam. Wszystko się sprawdziło. Na kazdym usg, na pierwsyzm planie zawsze są wielkie jajeczka i ptaszek :)
 
ja tez miałam jakieś wewnetrzne przeczucia juz od samego początku ciąży że będzie chłopiec i potwierdziło sie dokładnie gdy byłam w 19 tyg 6 dni Będzie Tomuś
 
:-) u mnie bedzie dziewucha :-) pierwszy raz udalo sie ustalic plec pod koniec 17 tyg :-) lecz wiadomo, ze o pomylke u dziewuszki nie trudno czekam na dalsze potwierdzenia. Na razie potwierdzone zostalo 2 raz pod koniec 21 tyg :-) ale co bedzie -zobaczymy :-)
 
u mnie dwóch facetów. dowiedzielismy się tak koło 15 tygodnia. u mnie w rodzinie też sami mężczyźni. ja też mam już w domu jednego syna... a tu kiedy dziewczynka?!!
 
reklama
Do góry