reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy widać na USG płeć dziecka

Jestem w 23 tyg. i USG 3d mam na 15.09 i naprawdę jestem ciekawa co będzie, ale chyba nie nastawię się na 100% mimo pewności lekarza. Z tego co piszecie nie ma co, pomyłki się zdarzają i to często.
 
reklama
a ja wam powiem ze jest jeszcze jeden sposob. zloty lancuszek trzeba potrzymac chwile w reku, poocierac go a pozniej nad brzusiem potrzymac jak po chwili zacznie zataczac kolka to dziewczynka a jak do przodu i do tylu to chlopiec, zadna magia, nauka, zloto ma jakis tam magnetyzm , tylko lancuszek musi byc koniecznie zloty. u mnie pokazuje dziewczynke i lekarz mowi ze dziewczynka, podobno tak mozna sprawdzic plec wszystkich dzieci nawet jak juz sie ma wiecej jak jedno ale nie wiem jak. wiem ze jak sie nawet nie jest juz w ciazy a taka procedure przeprowadzi to nam powie co sie urodzilo;-)

nie znosze powalonych zabobonow. porabane. a dzieci chrzcilas???? jak tak to nie wiem po co jak wierzysz w lancuszek.... Zalosne
 
ja miałam robione USG w 13 i 26 tc i niestety płci dzidziusia nie udało się ustalić :-(
zawsze żartuję sobie jak mnie znajomi pytają o płeć że dzidziuś ma mamusi charakterek
i nie ma zamiaru tak po prostu pokazać kim jest:-D no ale jeszcze jedno badanie przede mną więc może wtedy się ujawni :-) a jak nie to niespodzianka i tak wszystkie ubranka i dodatki mamy zakupione w neutralnych kolorkach.
 
W pierwszej ciazy było widac na pewno dopiero w 20 tygodniu, a teraz jeszcze slabo i tez lekarz nie chcial mieszac nam w glowach, wiec powiedzial ze pozniej , w sumie szanuje go za to, bo tak lepiej niz mialby sie pomylic!
 
Ja byłam na USG w 21 tc, i pani doktor bez wahania powiedziała mi płeć, ale moja mała wyłożyła się na gotowe więc było łatwo dojrzeć;p
 
Ja sie dowiedziałam płeć w 20 tyg. doktor była przekonana co do chłopca, za 4 dni potwierdziła to amniopunkcja więc u mnie na 10000 % będzie synek:):):)
 
U mnie w 18 tygodniu lekarz wpatrywał się w małą i nie był do końca przekonany jaka płeć, dopiero w 22 tyg na 3D powiedział że dziewczynka
 
u mnie w 20 tyg.powiedział że mamy sie nastawić na córke więc jeszcze na potwierdzenie czekamy na kolejnym usg za 2 tyg. :) oby sie potwierdzila dziewczynka!!!
 
reklama
Do góry