reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Mamy prawie 500 zgłoszeń! Prosimy o więcej! Wiem, że nie jest najłatwiejsza, ale obiecuję, że zrobimy wszystko, żeby spełnić wasze oczekiwania. Im więcej nam dacie info, tym więcej będziemy mogli zrobić. A ja dziękuję i jeszcze raz dziękuję :) Wypełnij ankietę, proszę. aniaslu - kliknij

Nowa aplikacja do forum na smartfony

Ufff. Długo to trwało, ale wreszcie możemy Wam pokazać nową wersję aplikacji na smartfony. Nie jest jeszcze idealna, ale Wasze uwagi pomogą nam doprowadzić ją do perfekcji. Linki i miejsce do wysyłania uwag - w tym wątku.

reklama

Kiedy wiedzialyscie że jesteście w ciąży?

Brzuszek2

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
czułam, że to TO! 🥰 cykle miałam regularne co 27 dni
w 2 cyklu starań mówię mężowi ze czuje ze się udało, ze coś jest inaczej
test zrobiłam 2 dni przed planowaną miesiączką i były wyraźne 2 kreski
aktualnie 26 tydz
Gratulacje!

reklama

Fado123

Fanka BB :)
Rozwiązania
3
W jednej ciąży która straciłam ,wiedziałam że jestem, w 3 udanej kompletnie nie ,poprostu zrobiłam test

Brzuszek2

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
W jednej ciąży która straciłam ,wiedziałam że jestem, w 3 udanej kompletnie nie ,poprostu zrobiłam test
Ale zrobiłaś test bo nie miałaś miesiączki i od tak sprawdzę czy to nie to, czy jednak gdzieś tam przeczuwalas że to jednak może być ciąża?

Fado123

Fanka BB :)
Rozwiązania
3
Ale zrobiłaś test bo nie miałaś miesiączki i od tak sprawdzę czy to nie to, czy jednak gdzieś tam przeczuwalas że to jednak może być ciąża?
Koleżanka mi kazała 😂😂😂 zrobiłam w dzień @ , i byłam pewna że zaraz po zrobieniu dostanę ja ,ale miałam niespodziankę, i od razu na bete poleciałam ,a objawy zaczęłam mieć koło 7 tc , ale na szczęście obyło się bez wymiotow itd

Brzuszek2

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Koleżanka mi kazała 😂😂😂 zrobiłam w dzień @ , i byłam pewna że zaraz po zrobieniu dostanę ja ,ale miałam niespodziankę, i od razu na bete poleciałam ,a objawy zaczęłam mieć koło 7 tc , ale na szczęście obyło się bez wymiotow itd
Fajnie! Czasami tak jest że ktoś inny pierwszy zauważy ale musi cię dobrze znać.

KundaKunda

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
W 27 dniu cyklu zrobiłam test, wyszła blada 2 kreska po 3 dniach powtórzyłam i już były dwie wyraźne 😍
Ale po stanie mojej twarzy, ciąża była już widoczna po kilku dniach od zapłodnienia 😂😂😂

Aneczka_87

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Ja dowiedziałam się dzień po spodziewanym okresie dopiero, a dziś wcześniej miałam maleńkie plamienie

reklama

AnA Ania

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
My staraliśmy się o dziecko i co jakiś czas robiłam test ale nie zawsze testy mówią prawdę 😃 u mnie wychodzi na to że byłam w 3 tygodniu ciąży a test negatywny a w 5 tygodniu nie dostałam okresu i test pozytywny

Do góry