reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Mamy prawie 500 zgłoszeń! Prosimy o więcej! Wiem, że nie jest najłatwiejsza, ale obiecuję, że zrobimy wszystko, żeby spełnić wasze oczekiwania. Im więcej nam dacie info, tym więcej będziemy mogli zrobić. A ja dziękuję i jeszcze raz dziękuję :) Wypełnij ankietę, proszę. aniaslu - kliknij

Nowa aplikacja do forum na smartfony

Ufff. Długo to trwało, ale wreszcie możemy Wam pokazać nową wersję aplikacji na smartfony. Nie jest jeszcze idealna, ale Wasze uwagi pomogą nam doprowadzić ją do perfekcji. Linki i miejsce do wysyłania uwag - w tym wątku.

reklama

Kiedy wiedzialyscie że jesteście w ciąży?

Anka332

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
W 7 TC koleżanki mnie zmusiły do zrobienia bo @ nie było (co u mnie jest normą więc wogole mnie to nie zdziwiło) i tak źle się czułam a dzień przed testem rano wymiotowałam. Ja mam policystyczbe jajniki nigdy nie udało mi się podczas leczenia uzyskać owulacji. Nie zabezpieczaliśmy się przez 11 lat.

reklama

Joanulka

Rozwiązania
0
U mnie totalne zaskoczenie, test zrobiłam 2 dni po spodziewanej miesiączce- nigdy wcześniej @ nie spóźniała się dłużej niż 1 dzień. Kompletnie nic nie czułam i nie podejrzewałam. To nie był wpadaka, staraliśmy się z mężem ponad 2 lata, byliśmy umówieni na in vitro w kolejnym cyklu, a tu taka niespodzianka na Święta obecnie jestem w 11tc

majorka1988

Miasto
Kaczory, Pila, Poland, Poland
Rozwiązania
0
W pierwszej wiedziałam że się udało (staraliśmy się od paru miesięcy) a test w 10dniu potwierdził (obudziłam się rano z myślą zrobić test, bo wieczorem 30 męża i żeby mieć pewność żeby nie pić ).
Przy drugiej ciąży podobnie, obudziłam się z myślą żeby kupić test, bo po papierosie mi się zakręcilo dzień wcześniej. Był to 11 dzień.
A przy 3 dziecku od 2 dni chodziłam okropnie zmęczona, bardziej niż zwykle więc zrobiłam test, i był to 9dc

Wszystkie testy to cienie cieni, ale na następny dzień robiona beta.
P. S. Mam pcos więc ani reguralnych okresów, ani normalnych hormonów, ale w każdej ciąży poprostu wiedziałam że to to.

bleucoco

Rozwiązania
0
Hejka, czy od razu wiedzialyscie że jest to właśnie ten moment czy raczej żyłyście w nieświadomości? Ja np wiedziałam od razu tzn od momentu zapłodnienia że teraz się udało a byłam pewna na 100 % po 1,5 tygodnia.
Ja dowiedziałam się dzień przed terminem @, zrobiłam test tak po prostu, pomyślałam, że zrobię, ale cały czas powtarzałam sobie, że nic z tego nie będzie. Test wieczorny, dwie kreski :) Następnego dnia rano beta 384 :)

Do góry