reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy wizyta kontrolna po łyżeczkowaniu

Karolina133

Aktywna w BB
Dołączył(a)
5 Maj 2021
Postów
90
Hej, kiedy najlepiej wybrać się na kontrol ginekologiczna po łyżeczkowaniu, czy tydzień po zabiegu to nie za wcześnie?
Byłam już dawno umówiona do ginekologa na NFZ, miała to być wizyta ciążowa ale z wiadomych przyczyn nie będzie i tak pani doktor nie wie o poronieniu bo byłam u drugiej gin. Prywatnie i ona stwierdziła obumarcie zarodka. Tak więc czy czekać do tej prywatnie czy iść tydzień po zabiegu do tej na NFZ?
 
reklama
Ja za pierwszym razem szlam 2 tyg po ustaniu krwawienia, a drugim po miesiączce dopiero.
 
Ja miałam zalecenie wizyty po pierwszej @. Ale że długo nie przychodziła, to poszłam po ok 5 tygodniach po zabiegu.
 
Moja Pani doktor powiedziała, żebym przyszła tydzień po zabiegu (jeszcze krwawiłam), kolejny raz jak skończy się pierwszy okres (cały czas na niego czekam:p) 3 tyg temu miałam zabieg
 
Do góry