reklama

Kiedy wraca okres po odstawieniu piersi?

Temat na forum 'Rozmowy o seksie' rozpoczęty przez honzi, 15 Wrzesień 2006.

1. honzi

honzi Zaciekawiona BB

POMOCY!!! JESTEM JUZ 10 MIESIECY PO PORODZIE - CESARKA- JAKIES MIESIAC TEMU ODSTAWIŁAM SZKRABA OD CYCUSIA A MIESIACZKI JAK NIE MA TAK NIE MA , MÓJ GINEKOLOG POWIEDZIAŁ ZE TO WYNIK BRANIA CERAZETTE ALE TABLETKI ODSTAWIŁAM JUZ 5 MIES TEMU!!!!! BŁAGAM O PODPOWIEDZ BO NIE WIEM CZY MAM LECIEĆ PO TEST CIAŻOWY - WOLAŁABYM NIE BO MAM JUZ DWÓJKE ;)

2. wera01

wera01 Początkująca w BB

Ja urodziłam 8 miesięcy temu, a od dwóch tygodni nie karmię piersią i jak narazie miesiączka się nie pojawiła. Po pierwszej mojej ciąży było podobnie, już nie pamiętam ile czasu po odstawieniu czekałam na pierwszą miesiączkę, ale pojawiła się. Pozdrowionka.

3. reklama
  4. _Gabi

_Gabi Fanka BB :)

ja dostalam okres dokladnie 6 m-cy po porodzie - silami natury ale nie wiem czy to akurat ma cos do rzeczy. Z tym ze nadal karmie piersia :cool2:

5. Ivonek

Ivonek Gość

Hej,

JA karmilam piersia przez trzynascie miesiecy a okres dostalam w dziesiatym miesiacu po porodzie.Podobno karmienie ma duze znaczenie i okres pojawia sie wtedy pozniej ;-)
    pozdrawiam

6. AnetAj

AnetAj Początkująca w BB

Hej!! Ja tez nadal nie mam miesiaczki a jestem 4 misiace po porodzi i karmie piersia nadal Mam 2 dzieci iii mam obawy ze cos nie tak bo brzuch mnie boli tak jakby mialo sie cos pojawic aaa tu nic... Ale z tego co tu wyczytalam to najwyrazniej nie ma obaw gdyz to indywidualna sprawa kazdej z nas ...oby sie pojawila pozdrawiam :-)

7. MamaNastki

MamaNastki Mamusie październikowe 07

Ja dostalam okres po trzech miesiacach po porodzie fakt, przyczynila sie do tego wkladka domaciczna ktora zalozylam jakies 2 miesiace temu ale zaznaczam ze nadal karmie piersia i nie przestawalam nawet na jeden dzien:-)

8. Anatosia

Anatosia Początkująca w BB

Hej dziewczyny! Ja jestem mama 11-nasto miesiecznej dziewczynki,piersia nie karmire dopiero od kilku dni,a co do miesiaczk to u mnie pojawila sie jeszcze przed trzecim miesiacem od porodu,awiec cieszcie sie tym ze jej nie ma i przedewszystkim nie panikujcie,najlepiej sprawdzic sie u gina i nie schizowac na zapas.W moim przypadku niegdys stres i strach powodowal ze miesiaczka sie spozniala.Pozdrawiam;-)

9. Farzinka

Farzinka Wdrożona(y)

Witaj , nie stresuj sie brakiem miesiączki! Ja karmie i 4 mce po porodzie dostałam jej. a 28 dni później dostałam ponownie. Każdej z nas organizm jest inny. Byłaś u ginekologa i jeżeli potwierdził ze to przez tabletki to nie masz się czego martwić. Zreszta ja jak się pojawiam u mojego pana doktora to za każdym razem mnie bada. Wie, że nie używamy żadnej antykoncepcji. Pozdrawiam

10. reklama
  11. aneta456

aneta456 kocham i jestem kochana

Ja dostałam miesiączkę 8 miesięcy po porodzie a jeszcze karmię.

12. Bombek

Bombek Fanka BB :)

8 miesięcy karmienia i okresu nadal nie widać.
    Mnie ginekolog wyjaśniał, że przerwy między karmieniami w ciągu doby muszą być większe niż 6 godzin przez jakiś okres czasu, żeby wzrósł odpowiedni poziom hormonów wywołujących owulacje.

Poleć forum