reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy wraca okres po odstawieniu piersi?

reklama
witam po 6tygodniach pologu odrazu dostalam miesiaczke pierwsze 4dni okropnie obfita poczym stala sie spokojniejsza synka karmilam piersia 3tygodnie....pozdrawiam
 
Hej,ja też się przyłącze może akurat pzreczyta jakaś dziewczyna,która miała jak ja.
Urodziłam rok temu a miesiączki ani widu ani słychu, byłam pewna,ze już po odstawieniu od piersi,mój syn miał wtedy 10miesięcy kobiece dni wrócą,ale niestety.
Od końca połogu zaczęłam brać Azalię, tabletki 1 fazowe, oczywiście w między czasie chodziłam do kontroli,wszystko było ok,lekarz mówił, że widocznie ma tak być,samo przyjdzie, tydzień temu byłam znów u niego, aby już tą Azalię odstawić bo zaczęło mi to źle dzioalać na twarz, wypryski co kilka dni.
Po usg okazało sie, że ta cholerna Azalia nie działała tak jak ma działać i w rezultacie mam na jajniku torbiel:crazy: zmieniliśmy piksy, i teraz mam już nadzieję,że miesiączka wróci,choć za nią nie tęsknie to jednak, przyzwyczaiłam się do życia z nią.
Pozdrawiam
 
reklama
Ja urodziłam trzeciego stycznia i nadal nic. Co jakiś czas mam delikatne bóle jak na @ale nie przychodzi. Nie wiem czy to normalne, ale jakoś nie wzbudza we mnie strasznego niepokoju:no:Chociaz chciałabym już dostać bo myślę o kolejnym dzidziusiu!:-p
 
Do góry