reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy wraca okres po odstawieniu piersi?

reklama
Hej! ja miałam plamienia 1,5 miesiące po porodzie - wyglądał jak miesiączka a trwało 2 dni.:blink: teraz jestem prawie5miesięcy po i miesiączki od tamtego czasu nie ma. Karmie piersią, ale też zażywam Azalie - tabletki na antykoncepcje przy karmieniu piersią. Na razie się nic nie pojawia. Jeśli jednak brak miesiączki nie jest oznaka kolejnej ciąży to mogę jej niemieć jeszcze przez dłuższy czas bo nie lubię tego dyskomfortu jaki daje miesiączką. :-D
 
Hej, ja jestem prawie rok po porodzie, karmie piersia i tez nie mam jeszcze miesiaczki. Bylam u lekarza i jak narazie jest wszystko ok. Lekarz powiedzial, ze niektóre kobiety karmiace nie maja miesiaczki 2 a nawet 3 lata:szok:. Takze narazie przestalam sie martwic.
 
To wszystko zależy od twojego organizmu, jak będziesz gotowa to samo przyjdzie, a jak nie to będziesz czekać i czekać.
Ja rodziłam we wrześniu 2009, w styczniu miałam trzy-dniowe plamienie,a okres dostałam w marcu 2010. Karmiłam jeszcze do sierpnia 2010.
 
pierwsze dziecko karmilam 15 m-cy ..okres dostalam 10 m-cy po porodzie...teraz jestem 6,5 m-ca wciaz karmie piersia i @-brak...i wcale za nia nie tesknie:-D
 
Karmiłam 22 miesiące, z czego 7 syn ssał wyłącznie moje mleko (nic innego nie dał w siebie wmusić). Okres dostałam 2 miesiące po porodzie.
 
reklama
Do góry